Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beatrix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,236
Ynt: Avustralya... Sırt Çantasıyla... Tek Başıma!..

Simdi ne var bunda diyeceksiniz.....; ::smiley: ::smiley:
Basit; ben yazmistim....... !!!!! ;)
Dalga geçmiyorum, gerçek.....! :smiley:

Bondi
Bondi beach summer 2006 07 p1060048
Bondi beach

Gstergeler4

Etiketler

turklrın her yerde ımzası cıkar zaten :smiley:
her gıttıgımız yerde bır iz bırakırız.

Bu duvara uyar ama yakışmış....

Resmi biyerlerde vardır kadıköy mendirektede görmüştüm hangi zamanda gizli yazarsın..zeka işi..

Tanrım.. ! :O

Süper.. Adeta Avusturalya'yı gezmiş gibi oldum...

Bunca bilgi ile bence gezi kitabı yazmalısınız.

Fotolar, Queensland, NSW'den gibi. Northern Territory, Alice Springs, Western Australia, Tasmania, Sth Australia fotolarinizi gormek isteriz.

Seyre daldırdı tebrikler.
Tam bitmeden okuma tek okadar uzak nasıl rahat olur diyordum.
O timsahlı fotoda herhangi birşey yoksa söze gerek yok.

İş olsun diye yazarım bu sayfaya sadece seyredilsin diye ..Muhteşem..

Muhteşemmiş valla.Çok kıskandım. :-[ Sizde John Locke havası sezdim.Umarım bende böyle alır sırt çantamı gezerim sizin gibi.

Üye kışkırtma,birden fazla kullanıcı adı,insanları birbirine düşürme falan yazıyor bu adamdanda pek beklenmezdi ama...

Konunun yazari benim, bu siteye de ender girerim. "Yasakli Uye" kiskirtma falan simdi okudum, terfi etmisim haberim yok!
Bunlari yazanlar bana da yazarlarsa sevinirim. Avustralya konusu ve footolari ilk koydugumda, "bunlar alinti, kopya" onyargilar oldugu gibi, yazdigim Turkceyi begenmeyen "hakem' de oldu!
Bireysellik yaraticilik, ozgunluk Turkiye'de pek kabul edilemez olgulardir. Sistemin; tektip, kapikulu yetistirme egitimi, kulturu DNA'larimiza islemistir, her sabah yalandan and icip ahlaksizligin Kama Sutra'sini yazdigimiz gibi.
Bunu "Sark Dalakavuklugu"yla bulamaclar, onyargiyla kizartirsaniz ortaya cikacagi dusunebilirsiniz.
Neymis bu "yasakli uye" konusu bekliyorum!?
"Birden fazla uye adi" suclamasi!? Evet banka ve sizleri dolandirmak icin kullaniyorum!
Adim, Selcuk Askin, kullandigim tek 1 'mahlas" var, "Shakti".
Web sitem: www.selcukaskin.com. Fotograf da orada. Internet'den de arama yaparsaniz cikabilirim.
Hepinize saglikli gunler.

Baska 1 uye icin girileni kendime sanmisim, sanki 'Avustralya'ya giden tek ben' yanilgisi!
Karadan 3 ayda gitmistim; Sultanahmet'ten otobusle Tahran, vb..Hindistan'da 1ay, Nepal'de trek, Tayland, Koh Samui adasi
asagiya otostop vb, KL (Malaysia), Singapore ve ucakla Melbourne.

Shakti' Alıntı:
Baska 1 uye icin girileni kendime sanmisim, sanki 'Avustralya'ya giden tek ben' yanilgisi!
Karadan 3 ayda gitmistim; Sultanahmet'ten otobusle Tahran, vb..Hindistan'da 1ay, Nepal'de trek, Tayland, Koh Samui adasi
asagiya otostop vb, KL (Malaysia), Singapore ve ucakla Melbourne.

hocam bir konu açıp bizimle paylaşırsanız, fotoğraflı filan memnun oluruz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri