Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 4WD Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 210
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 183,478
Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (imal Etme)

başlık imal etme ise,bu güzel çalışma için mog parçaları kullanıldıysa adaptasyon olmazmı yapılan çalışma ki muazzam bir görüntü çıkmış ortaya.kapaklanan istanbul ustalarının bir gc için sıfırdan yaptıkları güzel bir çalışmayı gördüm.trabzonda defendere yapılanıda burda gördük.wagonner sahibi bir uye de çalışmalarında epey yol katetti.yapılmış bir ürünün icad edilmişcesine kapak olsun vs idrar yarışı haline getirlmesi ne kadar doğru sizce

Etiketler

oguz28' Alıntı:
herkes fikrini söyleyebilir ayrıca ustayı bende takdir ediyorum
yiğito' Alıntı:
küçük ve masum bir espriyi bu noktaya getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum hep böyle önyargılı olun emi,böyle devam edin hayatta.

Konunun bir yere geldiği yok, yapılan iş güzel bir adaptasyon, yapanın ellerine sağlık.Ancak istanbul'daki ustalara kapak olsun lafı ne kadar doğru sizce?Konuya müdahil olanların tepkisi kime kapak olacak?

tyt.fan' Alıntı:
başlık imal etme ise,bu güzel çalışma için mog parçaları kullanıldıysa adaptasyon olmazmı yapılan çalışma ki muazzam bir görüntü çıkmış ortaya.kapaklanan istanbul ustalarının bir gc için sıfırdan yaptıkları güzel bir çalışmayı gördüm.trabzonda defendere yapılanıda burda gördük.wagonner sahibi bir uye de çalışmalarında epey yol katetti.yapılmış bir ürünün icad edilmişcesine kapak olsun vs idrar yarışı haline getirlmesi ne kadar doğru sizce

Murat bey; konuyu başlatan Bursa'dan egerce nickli arkadaştı sanırım. Nissan'a mog portal kutularını (benim hatırladığım bu ) adapte eden arkadaş potansiyel müşteri kitlesini çekebilmek için bu başlığı ve diğer benzer konu başlıkları kullanıyor. Yeni açılmış bir konu deği

Benim merak ettiğim,
2013 2. yarıyılda test sonuçları ve satış konusu...
Acaba bir aksaklık veya hata mı tespit edildi.
Geç olsun güç olmasın olayı yine buldu mu bizleri ::smiley: ::smiley:

Sabırla bekliyoruz..
Özellikle L200 için nasıl olacak acep..

proje de bazı sorunlar oldu yada işi yapan beyefendinin zamanı yok

projede gelinen noktayı bekliyoruz sabırsızlıkla

Land rover defender için uygulama örnekleri ve detaylı resimleri olan bir firma var. 7000 euro civarında diye duymuştum..

http://www.killeraxles.com/bolt_on_portale_e.html

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Defender için olanları istanbulda denendi. Netice çok iyiydi ama aks kesene kadar. Sonrasında söküldü araçtan. Sanırım alt yapının HD olması daha iyi netice verir. Ancak ashcroft vb. HD alt yapı Defender da 25.000 tl civarlarında oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

YavuzÇ.' Alıntı:
Derya giriş aksınımı kesmiş, çıkışımı?

Sakallı alıp denemişti abi. Edirne de yarışta konusu geçti tam detayını konuşamadık. ama alt takımın HD olmasından yanayım ben. şanzuman dahil. gerçi sakallının nasıl kullandığını bilirsin :D onun aks kesmesi çok normal ;D

istanbul da yapan var . bir tane suzuki jimny ve L200 e yapıldı . uygulama basarılı offroad da cok zorlandı ve kırılmıyor...

offroad' Alıntı:
istanbul da yapan var . bir tane suzuki jimny ve L200 e yapıldı . uygulama basarılı offroad da cok zorlandı ve kırılmıyor...

Sayın offroad (isminizi göremedim) yapanlar kendine özel mi yaptılar yoksa parça olarak satılan bir aparatı mı taktılar?
Eğer aparatı alıp taktılarsa nereden aldılar , kendimiz alıp takabiliyor muyuz , bilgi paylaşmanız mümkün mü?

selam.
cizimi ve yapımı komple türkiye imalat . bu işlerden anlayan hevesli bir abimiz yaptı kendi arabasına taktı ve bir tanede suzuki için yapıldı ve takıldı simdi yapma işini ustaya devretti. ıkı uygulamada basarılı cok zorlandı ve kırılma olmadı. suzuki ve l 200 için cizim ve yapılı 1 er tane oldugundan kolay. dudulluda özcan usta var o simdi talep halinde bu araclara yapıyor ve takıyor.

Dün aracımı Özcan ustadan almaya gittiğimde portallı jimny oradaydı ve benim 4'' yükseltme kitli aracım yanında ufacık kaldı. Ben çok beğendim, L200 leride daha önce orada görmüştüm. L200 ün ön aksı salıncaklı olduğu halde portal uygulaması gayet güzel olmuş.

IMG 1026

IMG 1029

IMG 1031

IMG 1033

IMG 1034

Ynt: Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Fena canım çekti ama sadece l200 ve jimny için yapılması çok kötü

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.