Aranıza NK karavan ritim mod.ile yeni katildim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nihatoprak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,442
Merhaba, hayırlı olsun. Bende NK karavan / Murat bey ile görüşme halindeyim ve ritm 506 düşünüyorum. tecrübeleriniz nelerdir, neler standart olarak verildi. ayrıca facebook ta NK hakkında çok şikayet var özellikle geç teslim konularında. lütfen yardımcı olur musunuz...
Şikayet noktası hep gecikmeli teslimat.bende yaklaşık 20 gün gecikmeli aldim ama başka bir sorun olmuyor.eger kışında kullanirim derseniz webosta ve şofben ihtiyaç olmazsa olmaz güneş enerjisi.aslinda webosta ve şofbeni karavanı aldıktan sonr disaridan daha ucuza halledebilirsiniz.tavan havalandirmasini mutlaka ekleyin biz eklememistik ama sagolsunlar ücretsiz olarak kendileri ekleyip teslim ettiler.keske dediğimiz tek şey ranzalarin oraya cam koydurabilirdik aklınızda olsun.bence gayet güzel karavan.sonrasinda tavan havalandırmaya perde ve başka küçük isteklerimiz oldu hepsini ücret almadan yaptılar.biz herşeyi den memnun kaldık.sadece firma çok yoğun ve iç piyasada biraz gecikmeyi göze alıyorlar Kore teslimat zamanını denk gelirseniz biraz gecikebilir ama zamanında alanda çok var.sadece baştan ücretin en fazla %40ini ödeyin kalanı teslimatta derseniz teslimatiniz biraz daha hızlı olur

Etiketler
Merhaba, hayırlı olsun. Bende NK karavan / Murat bey ile görüşme halindeyim ve ritm 506 düşünüyorum. tecrübeleriniz nelerdir, neler standart olarak verildi. ayrıca facebook ta NK hakkında çok şikayet var özellikle geç teslim konularında. lütfen yardımcı olur musunuz...
Aslında tek pişman olduğum tente oldu keşke almasaydim decathlonda branda kamelyalar var hem daha ucuz hemde daha kullanışlı.baska sorunuz olursa da çekinmeden sorabilirsiniz.firmada biraz gecikmeyi göze alırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.bir ay önce geçerken bakım için uğradım en az 600tl civarında ek isteklerimizi de ücretsiz yaptılar.bastan teslimatı az tutun yeter

İyi günlerde kullanın diyorum tekraren..
Ve acaba farklı bir markadan mı bahsediyor, diye şüpheye düşüyorum..

Yaşanmış bunca yalan dolandan sonra,
inşallah düzelmişlerdir.
Bundan sevinç duyarız.

Haydi Nazmi usta..
Başar artık şu işi...
Bekliyoruz.

Son düzenleme:

Tüm o şikayet söylentileri ve son dönemde elinde belgelerle şikayet eden karavancı arkadaşımızın durumu sebebiyle merak edip facebookta bu firmanın gruba girdim. Bakacaktım ki şikayet eden var mı yoksa bir "adı çıkmış dokuza inmez sekize" durumu mu var. Açıkçası paylaşımların tamamına yakını memnuniyet içeriyor gördüğüm kadarıyla. Hatta teslimatlar da tam gaz devam ediyor gibi görünüyor. Kore'ye bile ürün gönderiyorlarmış oradan öğrendim. Ama tabi teslim edilenler ne zaman söz verilmiş ne zaman teslim edilmiş bilemeyiz. Sonuç olarak memnun görünüyor insanlar.

Ben size başka bir şeyden bahsetmek istiyorum. Geçen haftalardaki teslimatı da parasını da alamayan arkadaşın o kulüpte açtığı bir başlık vardı. Belki sizler de gördünüz bilmiyorum. Orada değilse de başka karavan gruplarında görmüşsünüzdür. O arkadaşın bu firmanın facebook kulübünde yaptığı paylaşımda beni aşırı rahatsız eden bir şey oldu. İnsanlar yorumda tartışırken firma yetkilisi olduğu söylenen (K. K.) adındaki kişi şikayet edenleri kastederek "it ürür kervan yürür" ifadesini kullandı. Bir miktar tepki çekse de bence yeterli itirazla karşılaşmadı. Adına bu kadar "şikayet edilen firma" algısı yapışan bir firma yetkilisi bunu nasıl diyebilir? Yanlış hatırlamıyorsam burada okumuştum bu firmanın eski ürünlerini kötüleyip yeni satmaya çalıştığını. O zamanlar çok inanasım gelmemişti ama şimdi görüyorum ki adamlar müşterilerini bile kötülüyor ürünlerini neden kötülemesinler? İyi hizmet vererek şikayet söylentilerini bertaraf edeceklerine millete laf yetiştirmeye çalışıyorlar.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ocak ve kapak super olmuş ama efsane.

Firmayı bilmiyorum, ay da yılda FB'ye girerim denk geldi. Allah yardımcıları olsun, adamın çektiği video da ki gibiyse yazık küçük esnafına ne haldeler. Millet bu yüzden kurumsala kaçacak, işini iyi yapan esfnaftan da uzaklaşacak.

Yorumlar doğru muhtemelen tam bilemeyiz ama bu kadar probleme rağmen kimse bakanlığa da mı şikâyet etmemiş?

İyi günlerde kullanın diyorum tekraren..
Ve acaba farklı bir markadan mı bahsediyor, diye şüpheye düşüyorum..

Yaşanmış bunca yalan dolandan sonra,
inşallah düzelmişlerdir.
Bundan sevinç duyarız.

Haydi Nazmi usta..
Başar artık şu işi...
Bekliyoruz.
Merhaba.
Geçen ay Nazmi ustanın fabrikasına gittim.
Artık o eski yol ustü bir apartman altındaki sığıntı dükkanda değil.

İçerlerde bir yerde gerçekten bir fabrika kurmuş.
O eski alay konusu NK üretimle hiç ilgisi yok yeni üretimlerin.

Alıp kullanmadım ama şöyle söyliyeyim,
çok sağlam ve albenili görünüyorlar.
Firma artık kendisi satış yapmıyor, bayi ağı kurmuş onlarla satış yapılıyor.

Orada Ankara bayii bir beyle tanıştım, " Satışlar çok abi, neden fazla vermiyor, kontrol etmeye geldim." dedi.
Bir de İzmir- Bornova Ana bayii Mehmet Garip bey ile tanıştım.
Çok efendi, tertemiz bir insan.
Bayraklı da Anadolu cadesi üzerinde çook büyük bir showroom açtı geçenlerde.

Nazmi Ustamız ile de Fabrikasında uzun uzun sohpet ettik.
Samimi candan bir insan..
Eski hatalarını biliyor.

Başını gözünü yara yara güzel yerlere geldi.
Satın almak için sıraya girilen üretimler yapıyor artık.

Tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
yalnız fiyatlarda abartıya kaçmasın..!

Bir insanın canı çıkar, huyu çıkmaz. Sıkıştığı anda içindeki kötü huy yine ortaya çıkar.
Helalleşmeden olmaz eskilerle.

Merhaba.
Geçen ay Nazmi ustanın fabrikasına gittim.
Artık o eski yol ustü bir apartman altındaki sığıntı dükkanda değil.

İçerlerde bir yerde gerçekten bir fabrika kurmuş.
O eski alay konusu NK üretimle hiç ilgisi yok yeni üretimlerin.

Alıp kullanmadım ama şöyle söyliyeyim,
çok sağlam ve albenili görünüyorlar.
Firma artık kendisi satış yapmıyor, bayi ağı kurmuş onlarla satış yapılıyor.

Orada Ankara bayii bir beyle tanıştım, " Satışlar çok abi, neden fazla vermiyor, kontrol etmeye geldim." dedi.
Bir de İzmir- Bornova Ana bayii Mehmet Garip bey ile tanıştım.
Çok efendi, tertemiz bir insan.
Bayraklı da Anadolu cadesi üzerinde çook büyük bir showroom açtı geçenlerde.

Nazmi Ustamız ile de Fabrikasında uzun uzun sohpet ettik.
Samimi candan bir insan..
Eski hatalarını biliyor.

Başını gözünü yara yara güzel yerlere geldi.
Satın almak için sıraya girilen üretimler yapıyor artık.

Tebrik ediyor, başarılar diliyorum.
yalnız fiyatlarda abartıya kaçmasın..!
Artık bu alemleri bırakıp,dürüst ve namuslu bir insan olup, normal bir hayat yaşamaya karar verdim mi dedi :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR