Ankara - Kızılcahamam - Meşeli Yaylası Yürüyüşü (8 Kasım 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 52
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,457
Ynt: Ankara - Kızılcahamam - Meşeli Yaylası Yürüyüşü (8 Kasım 2009)

Evet evet iyileştim ben gerçekten de iyileştim :D :D :D

Alpcim, rahatsızlığım boyunca gösterdiğin yakın ilgiye ve dostluğuna çok çok teşekkürler ediyorum, her zaman yanımda oldun :smiley:

Yürüyüşümüze keşke katılabilseydin gerçekten çok güzel geçti, bir sonraki etkinliğimize seni de bekliyorum :smiley:

Alfonse' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Zerrin,
Geçmiş olsun....

Hastalandığında beri seni hergün arıyorum.
Bi gün sana, "üst üste iki gün seni aramazsam, bilki iyileşmişsindir" demiştim...

İyileşmişsin, dolayısı ile ben misyonumu tamamladım. Artık aramayacağım, belki bigün ödünç aldığım çantanı vermek ve telsizinin hastalığına bakmak için uğrarım sana, o kadar.....

Yürüyüşünüz çok güzel olmuş.....
Keşke katılabilseydim...

Hoşçakalın...

Saygılar...
Sağlıklar...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Etiketler

Vedatcım, fotoğrafların çok güzel olmuş ellerine sağlık, Hacer'e de sevgiler :smiley:

Yürüyüş parkurumuzun Google Earth görüntü,

Parkur12141km

Akyarma tabelasından sonra araçtan inerek, yaklaşık 1500 metre yükseklikten yürüyüşümüze başladık, Egemen Varlı arkadaşımızın çektiği fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum

IMG 7457

IMG 7458

IMG 7459

IMG 7460

IMG 7461

Hava çok güzeldi, yazdan kalma bir günde yürüdük, Kızılcahamam civarı tamamen ormanlık olduğu için yürüyüşümüzün büyük bölümü orman içinde oldu, tırmanırken fazla görüntü çekememiş arkadaşlarımız ama oldukça dik çıkışları ve inişleri olan bir arazi yapısına sahiptir bölge genel olarak..

Ormanda hızla kurumuş ağaçların kesimleri yapılıyordu, bir çok kütük yerlerde taşınmayı bekliyorlardı..

IMG 7606

Bu güzel etkinlikte bize rehberlik yapan Mehmet Ekim

IMG 7607

IMG 7613

IMG 7617

IMG 7618

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR