Ankara Grubu Off-Road Etkinliği (16 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TnaTkmen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 423
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,879

TnaTkmen

Gereği Düşünülür.
Yer
Ankara
:D Yorulduk öldükkk,Süper keyifli bir geziydi emeği geçen herkeze çok teşekkürler.
görüntüleri ancak yarın atarım :smiley:
;D

Etiketler
Ynt: Ankara Grubu Off-Road Etkinliği (16 Ocak 2011)

ewet arkadaşlar fotoları videoları bekliyoruz ..ben gelemedim ama neler yaptığınızı gerçekten çok merak ediyorum .kim ne kadar kaç kangal sucuk yedi:smiley: ;D ;D ;D

herkese iyi akşamlar.evet yorucu ve oldukçagüzel bir gün geçirmenin keyfini yaşamış bulunuyoruz.en taze ve yeni çekimleri birazdan yüklemeye çalışacağım

yeni gelen arkadaşımıza hoçgeldin dileklerimi sunuyorum.Yakın zamanda aramızda olmanı merakla bekliyor olacağız.Tuna resim ve videoları nasıl yüklüyorduk lütfen söylermisin?

[attachment=1]

036

mehmet cakmak' Alıntı:
yeni gelen arkadaşımıza hoçgeldin dileklerimi sunuyorum.Yakın zamanda aramızda olmanı merakla bekliyor olacağız.Tuna resim ve videoları nasıl yüklüyorduk lütfen söylermisin?

Mehmet bey merhaba,
bu yazıyı ben üstüme alınıyımmi (yeni gelen) :smiley: ?

harika bir gündü kar - mangal - semaverde çay herşey çok güzeldi katılan tüm arkadaşlara teşekkürler

yaaa arkadaslar bi yoruldu bi yorulduki sormayın sucuk yemekten ;D ;D ;D ustleri baslarıda battı mazallah hangi deterjan temizleyecek bu aracları ve kıyafetleri simcik yazıııkkkk ;D ;D ;D selim bey benim sucuk hala baki ben yiyemedim ;)

mehmet cakmak' Alıntı:
abi resim atmayı çözmüşsün sanırım bir tane atmışsın video'yuda bilgisayarına at,dailymotion'a yüklüyorsun tabi burda üyeliğin olması lazım.
yada istersen face adresine yükle bana buraya adresini at isteyen inderebilsin arvişine koysun daha güzel olur bence.
ama http://www.dailymotion.com/tr yükliyeceğim dersen.

Ynt: Ankara Grubu Off-Road Etkinliği Duyurusu (16 Ocak 2011)

evet vural bey sizi kastetmiştim.tekrar hoşgeldiniz.[attachment=1]

053

ttos' Alıntı:
yaaa arkadaslar bi yoruldu bi yorulduki sormayın sucuk yemekten ;D ;D ;D ustleri baslarıda battı mazallah hangi deterjan temizleyecek bu aracları ve kıyafetleri simcik yazıııkkkk ;D ;D ;D selim bey benim sucuk hala baki ben yiyemedim ;)
sanki sucuklar offroad ı bastırmış gibi gelsin resimler de bi bakalım

Tuna ben resimleri ufak ufak gönderiyorum[attachment=1]

010

mehmet abi böyle tek tek yüklemene gerek yok gözat'ın yanında daha çok eklenti yazıyor.oradan 5 er 5 er atabilirsin resimleri bende görüntüleri pc'ye attıyorum.

Yorgun ama keyifli ve mutlu olarak döndük, karda onca yol yürüdüm (sanki hiç yürümüyormuşum gibi) :smiley:

Herşey çok güzeldi, Ben çok eğlendim ..

Erhan, İğmir ve Evirgan Yaylasına bizleri götürdüğün için,
Selim, sucuklar için,
Murat, tükürük köfteler için,
Sefer, baklavalar için,
Tuna, video çekimleri için,

Tüm arkadaşlar, katıldığınız için hepinize tek tek teşekkürler ediyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR