Alanya Triatlonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan peker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,119

peker

Ana Kamp
Yer
ALANYA
19.ALANYA TRİATHLONU 25 EKİM 2009 Pazar günü yine Türkiyede triatlonun başladığı yer
olan Alanya da birbirinden değerli sporcu ve izleyicilerin katılımıyla yapılacak.

Etiketler

Ynt: Alanya Triatlonu

katılmak için neler gerekli. türkiye triatlon federasyonu sayfası açılmıyor hiç bir bilgiye ulaşamıyorum. her hangi bir takımda olmak gerekli mi? Kuralları ve mesafeleri hakkında bilgisi olanlar bu konuyu açıklarsa sevinirim :smiley:

Herhangi bir takımda olmanız gerekli değil ama triathlon lisansınız olması gerekiyor.
Yaş gurubunuz 30 un altındaysa elitlerde yarışısınız onun kayıtları ıtu nun sayfasından yapabilirsiniz,diğer şekilde de,
Alanya ya geldiğiniz zaman kayıt yaptıra bilirsiniz.Master kategorisi için.
1.5 km yüzme
40 km bisiklet
10 km koşudan oluşmaktadır.
Sormak istediğiniz birşeyler varsa yardımcı olmaya çalışırız.

Benim gençlik ve spor kulübüne bağlı bisikletçi lisansım var... triatlon lisansı için ne gerekli acaba nereye başvurmalıyım... Ayrıca yol bisikletim yok. mtb ile de katılınır mı acaba?

Bu arada yaşım 22 hangi grupta olurum acaba?

ELİT lerde yarışabilirsin,dağbisikleti ile katılamazsın yol bisikleti gerekli, Bağlı olduğun kulüpte triathlon branşı yoksa evrak larını yollarsan sana Alanya Doğa Sporları Kulübünden lisans çıkarabiliriz.
Lisans için 3 fotoğraf,kimlik fotokopisi,sağlık raporu adres bilgileri ve iş bilgileri gerekli.
Dağ bisikletin varsa 4 temmuzda alanya yarışına bekleriz...

İlginize ve verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim. İlk fırsatta bağlı olduğum kulüpte bu branş var mı bir bakıcam... yoksa sizinle irtibata geçerim :smiley:

Ayrıca 4 temmuzda ki mtb yarışına da katılmayı düşünücem :smiley:

haa birde bisiklet federasyonunun sayfasından UCI Lisans başvuru kısmı var çünkü uluslararası yarışmalarda o olmadan senin yaş gurubunu almazlar
ordan başvurunu yapıp UCI lisansını alman lazım onu internetten halledebilirsin.

Bütün planlarım herşeyim aniden değişti... Askere kasımda gidicektim ancak erken gitmek için dilekçe vermiştim kabul edilmiş :smiley:

Cumartesi günü birliğime teslim olucam... Yeni bisiklet hayallerim ve yarışa katılma planlarım 15 ay sonraya kaldı :smiley:

Yine de ilgilendiniz çok teşekkür ediyorum :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR