Aileden Biri Olarak Karavan Kanalımıza Destek Bekliyoruz.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan chnozd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,601

chnozd

Yeni Üye
Selamlar herkese.4 ay önce aldığımız karavanımızın biraz daha büyüğünü alabilecek ekonomik güce erişince ev kirası olayını bitirip karavan hayatına geçeceğiz.Bu yolda işimiz dısında ek gelir elde etme amaclı bir youtube kanalı açtık ve karavan maceralarımızı bu kanalda yayınlayacagız.Gezenbılır aılesınden rıcamız bıze yeni fikirlerinizle,deneyimlerinizle,kanala yapacagınız desteklerle (begenme,abone olma,yorum atma gıbı) yardımcı olmanız.Boyle buyuk bır aılenın parcası olmakan gercekten gurur duyuyoruz bır gun bır yerde karsılasmak dılegıyle hoskalın.

DSC 0002 7

Video: https://www.youtube.com/watch?v=TzCVcRjp1yU

Son düzenleme:

Etiketler
Selamlar herkese.4 ay önce aldığımız karavanımızın biraz daha büyüğünü alabilecek ekonomik güce erişince ev kirası olayını bitirip karavan hayatına geçeceğiz.Bu yolda işimiz dısında ek gelir elde etme amaclı bir youtube kanalı açtık ve karavan maceralarımızı bu kanalda yayınlayacagız.Gezenbılır aılesınden rıcamız bıze yeni fikirlerinizle,deneyimlerinizle,kanala yapacagınız desteklerle (begenme,abone olma,yorum atma gıbı) yardımcı olmanız.Boyle buyuk bır aılenın parcası olmakan gercekten gurur duyuyoruz bır gun bır yerde karsılasmak dılegıyle hoskalın.

Ekli dosyayı görüntüle 511101
Merhaba
Youtube kanlı isminiz falan verseydiniz daha iyi olurdu.

Merhaba,

Birlikteliğiniz ve enerjiniz güzel. Umarım karavancılığınız uzun olur. Bana biraz youtube de beğenilmeye dönük özel video yapıyormuşsunuz gibi geldi. Yine de abone oldum bakalım parası olan geziyor biz de izliyoruz.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezilerinizi keyifle takip ediyordum foruma üye olduğunuzu sonradan gördüm. Bölgenin insanı olarak motokaravanla konaklanabilecek sakin koyları paylaşırsanız çok makbule geçecektir. Sağlıklı ve mutlu geziler dilerim.

Cihan da cevap verir elbet ama ben de yazayım. Maalesef bu bölgede "sakin koy" yok. Tüm koylar işletme ve sezonda sizi şaşırtacak fiyatlar talep edilir. Boş bir koy bulabilirseniz de ya akşamcılar ya da disko tekneler sayesinde rahat edemezsiniz. Gelirseniz şehir merkezinde kalıp çevreyi gezmeniz daha mantıklı. Şehir merkezinde su ve tuvalet ihtiyaçlarınız sorun olmaz. Fethiye'de sahil bandına yakın pek çok noktada konaklayabilirsiniz...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizi youtube kanalınıza abone olarak takip ediyorum.Dronlu çekimleriniz,simitli kahvaltılarınızı,uygar insanlarımızın kirlettikleri ören yerlerini ve sahillerdeki temizlik çalışmalarınızı,pratik yemeklerinizi ve o şirin yaşam arkadaşınızı ilgiyle takipteyim.Haklısınız sizin gibi insanlara bu memleketin ihtiyacı var.Bu sebepten ötürü abone olarak veya yorum yaparak destek olmak herkesin ortak paydaşı olmalıdır.Sağlıcakla kalın ,yolunuz açık olsun.

Geç gordum ozur dılerım.Fethiyede karavanla konaklayabılecegınız yerlerı sormussunuz.Inlıce plajı en son ucretsızdı,gemıler koyu gecelık 30 lıra ıstıyorlar,calıs plajını solunuza alıp batıya ılelersenız ucretsız konaklama yapabılecegınız guzel noktalar koylar mevcut.

Merhaba,

Birlikteliğiniz ve enerjiniz güzel. Umarım karavancılığınız uzun olur. Bana biraz youtube de beğenilmeye dönük özel video yapıyormuşsunuz gibi geldi. Yine de abone oldum bakalım parası olan geziyor biz de izliyoruz.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beğenilmeyi istemenin ne sakıncası var?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,416
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri