Acemiye Yardım Eder Misiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Olgun bökü Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,350

Olgun bökü

Yeni Üye
Herkese merhaba;

İlk defa konu açıyorum umarım her şeyi doğru yapıyorumdur.

Yine ilk defa moto karavan yapıyorum daha doğrusu yarım yamalak yapılmış bir motokaravanı tamamlayacağım. Bazı konularda yardıma ihtiyacım var fikir verirserniz sevinirim.

İlk olarak karavanın kabin kısmında tepede sadece bir tane küçük hack var. Başka hiçbir havalandırma camı deliği yok. Yazın içinde delirmemek için düşük maliyetli açılır cam ya da bir kaç tane havalandırma fanı yapmak istiyorum. karavan için özel üretim fanlar çok pahalı. Yanlara koyabileceğim düşük maliyetli ve içeriye su almayacak panjurlu fanlar nereden bulabilirim ne diye aramalıyım?

İkinci olarak da karavanımda tavan kliması var. Bunu 220 ile çalışır hale getirebilirmiyiz? Motor çalışmadığı zamanlarda bu klimayı kullanmak mümkün mü?

üçüncü olarak eğer tavan kliması 220 ile çalışır hale gelmiyorsa evde boş duran mobil klimayı araca bağlamak istiyorum. Mobil klimanın bacasını dışarıya vermek için açılacak deliğe yine su almayacak bir kapak lazım olacak. Bu kapağı nasıl bulabilirim?

Bilgi ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum?

Merhaba olgun bey kolay gelsin tavanda yeriniz varsa bir tane daha hack yatak kısmının üzerine açarsanız iyi olur ama şunuda planlayın motorkaravanızda güneş paneli kullanacaksanız hacklerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz yeriniz kalmaz.

Olgun Bey,
Aracıız hayırlı uğurlu olsun.Güzel günlerde kullanın inşallah. Fırsatınız olduğunda aracınızın marka ve modelini hatta fotoğraflarını paylaşırsanız fikir alışverişi daha sağlıklı olur. Kolaylıklar dilerim, selamlar...

Olgun Bey,
Aracıız hayırlı uğurlu olsun.Güzel günlerde kullanın inşallah. Fırsatınız olduğunda aracınızın marka ve modelini hatta fotoğraflarını paylaşırsanız fikir alışverişi daha sağlıklı olur. Kolaylıklar dilerim, selamlar...

Haklısınız üstadım..
Aracım citroen Jumper II 2007 Model

WhatsApp Image 2019 10 25 at 2217051

WhatsApp Image 2019 10 25 at 2217052

WhatsApp Image 2019 10 25 at 2217053

WhatsApp Image 2019 10 25 at 2217054

WhatsApp Image 2019 10 25 at 221705

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri