Acemi̇ Projesi̇ Beraber Yapalim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Karaeski Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,852
aracınız hayırlı olsun,
kaporta işlemlerine baya hızlı gitmiş ama yerinizde olsam öncelikle renk konusuna kesin karar verirdim, akabinde dodik vs gibi dış aksessuar takacaksanız bunları araştırırım, sonrasında boya işlemine geçerim.
renk olarak benim aklıma (şehir içi kullanacağınızı söylemişsiniz) metalik simli siyah geldi.
ayna mahruiti vs işlemler için uzaktan yardım etmeleri zor, bu araçtan iyi anlayan özel servislerle görüşüp ki çoğu istanbul ya da ankara da ona göre devam edin. hatta bu tip mekanik işleri bu iki şehirde yaptırmanızı öneririm.
yükseltme konusunda da yardımcı olacaklardır.
Öncelikle teşekkür ederim. Dediğiniz gibi teknik işlemler için istanbul ve ankaradan bağlanyı sağladım fakat bi türlü istediğim yardımı alamadım. Neden derseniz aracı getirin kendi parçalarımızı uygulayalım diyen oldu. Gerçekten yardım etmek isteyip de yoğunluklarından beni unutan oldu. Açıkçası bu işlerin böyle uzaktan yapılamayacağını acı gerçekle anladım. Aracın rengini de malesef ruhsat masrafları nedeniyle değiştirmemeye karar verdim. Önümüzdeki hafta sonu aracın son resimlerini paylaşacağım. Şuan yükseltme işlemini yapmayacağım malesef bölgedeki ucuz işçilik ve ehil olmayan ustalar nedeniyle. Araç bitince burada paylaşacağım ve üzülerek satılığa çıkarmayı düşünüyorum.

Etiketler
aracınız hayırlı olsun,
kaporta işlemlerine baya hızlı gitmiş ama yerinizde olsam öncelikle renk konusuna kesin karar verirdim, akabinde dodik vs gibi dış aksessuar takacaksanız bunları araştırırım, sonrasında boya işlemine geçerim.
renk olarak benim aklıma (şehir içi kullanacağınızı söylemişsiniz) metalik simli siyah geldi.
ayna mahruiti vs işlemler için uzaktan yardım etmeleri zor, bu araçtan iyi anlayan özel servislerle görüşüp ki çoğu istanbul ya da ankara da ona göre devam edin. hatta bu tip mekanik işleri bu iki şehirde yaptırmanızı öneririm.
yükseltme konusunda da yardımcı olacaklardır.
Malesef projem bahsettiğiniz uzaklık ve maddi nedenlerden dolayı sadece restorafyon projesine dönmüştür. Önümüzdeki hafta aracımı teslim alıp son halini paylaşup üzülerek satılığa çıkaracağım ve 190bin kmde canavarımı uğurlamayı düşüneceğim

anladım artık hayırlısı diyelim.
bu halde de satmayı deneyebilirsiniz, üzerinde oynamak isteyenler olabilir ve kendi seçimlerine göre devam ederler. siz de boşuna boya vs ile uğraşmamış olursunuz.

anladım artık hayırlısı diyelim.
bu halde de satmayı deneyebilirsiniz, üzerinde oynamak isteyenler olabilir ve kendi seçimlerine göre devam ederler. siz de boşuna boya vs ile uğraşmamış olursunuz.
Valla elektriksel mekanik ve kaporta anlamında çok iyi restorasyon yaptık bitmek üzere dediğiniz gibi restorasyondan sonra kendi projesini yapmak isteyene satmayı düşüneceğim

Aracımız bitti sayılır tamponu da yatın takılacak ve satılığa çıkatmaya karar verdim

IMG 20201026 WA0008

IMG 20201026 WA0006

IMG 20201026 WA0007

IMG 20201026 WA0005

IMG 20201026 WA0003

IMG 20201026 WA0004

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR