4 Aile 4 Karavan Ile Norveç...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan iynem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,524

iynem

Yeni Üye
Merhaba..
2017 yılında yaptığımız Norveç gezimizin video serisinin 1. bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. Planlama aşamasında iken Gezenbilir'den önemli bilgiler toplamıştım.
4 aile olarak 4 karavanı Oslo'dan kiralayıp en kuzeyde Alesund'a kadar 1 hafta içinde gidip dönüşümüzün hikayesi.
İyi seyirler
Video: http://www.youtube.com/watch?v=MGMItq-cC1U

Etiketler
4 aile ve o kadar kalabalık grupla gezi yapmak zor olduğu kadar eğlencelide olmuştur sanırım.
Devamını bekliyoruz.İlk videonuz oldukca iyi olmuş.Tebrik ederim.

Gezi notları yerine gezi videosu ilginç bir yenilik. 2017 yılında Kristiansand şehrinden sonra aynı güzergahı bizde kullandık. 2017‘ deki Norveç’yağmurları dahil:smiley: hatıralarım canlandı.

Paylaşım için teşekkürler.

Uzun ara olsa da 2. bölüm hazır...
Bu bölümde gezimizin Stavanger ile Pulpit Rock arasında ki bölümü var..
Preikestolen ( Pulpit Rock), Norveç'e giden tüm dostlara görmelerini ısrarla tavsiye edebileceğimiz bir bölge...
İyi seyirler

Çok keyifli bir gezi olmuş belli içinize sinsin , 2017 de yaptığımız Norveç rotasını hatırladım , unutulamayacak bir rota değil mi ?

Bir haftaya güzel bir gezi sığdırmışsınız. Paylaşım için teşekkürler.
Birde rotayı gösteren bir harita paylaşsanız daha güzel olur.
İnşaallah bu yaz bende düşünüyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR