25.11.2018 Olağanüstü Genel Kurul Kararı Ile Yeni Yönetimini Seçti;

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan akileyla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,676

akileyla

Antalya Kamp ve Karavan Derneği /Doğa dostu
Yer
ANTALYA - TÜRKİYE
Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu 25.11.2018 tr.de Olağanüstü Genel Kurul Kararı ile Yeni Yönetimini seçti.

Başkan Leyla Özdağ Antalya KKD
Başkan Yard. Mert Baykal Trakya KKD
Genel Sekreter Ahmet Kavuşturan Gezenbilir
Sayman Erhan Donmez Asya KKD
Üye Ebru Yetim Sakarya KKD
Üye Kürşat Sancaktar Bursa KKD
Üye Atilla Savaşcı İzmir KKD

Kamp ve Karavan Turizmi adına Tüm Derneklerimiz ile yola devam.
Gezenbilir Forum 'a ilaveten Facebook sayfamız ve yenilenen Web sayfamız dan da bizi takip edebilirsiniz.:smiley::smiley:

Etiketler
Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu 25.11.2018 tr.de Olağanüstü Genel Kurul Kararı ile Yeni Yönetimini seçti.Karavancılığın Önündeki Engelleri Kaldıralım

Başkan Leyla Özdağ Antalya KKD
Başkan Yard. Mert Baykal Trakya KKD
Genel Sekreter Ahmet Kavuşturan Gezenbilir
Sayman Erhan Donmez Asya KKD
Üye Ebru Yetim Sakarya KKD
Üye Kürşat Sancaktar Bursa KKD
Üye Atilla Savaşcı İzmir KKD

Kamp ve Karavan Turizmi adına Tüm Derneklerimiz ile yola devam.
Gezenbilir Forum 'a ilaveten Facebook sayfamız ve yenilenen Web sayfamız dan da bizi takip edebilirsiniz.:smiley::smiley:

Karavan camiasına hayırlı olsun. Bu konuyu da ele alsak Karavancılığın Önündeki Engelleri Kaldıralım

.

Biz karavancılar için zorlu olduğunu artarak hissettiğimiz bu zamanda, federasyonda görev alma sorumluluğundan kaçınmayan herkeze başarılı bir dönem umuduyla dilek ve tebriklerimi sunmak isterim.

Kurumlar desteklenmedikçe bireysel inisiyatiflere umut bağlamak, gerçekci olmamalı ? :confused:
Toplumlar organize oldukça, daha çağdaş ve akılcı olarak tanımlanmaktalar.

Onlarla beraber tüm karavancı ailemize hayırlı olsun..:smiley:
.

Son düzenleme:

Hayırlı olsun,

1. ve en acil icraat trafik sigortalarının düzeltilmesi.

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu'nun
Bu konuda bizlere bir aksiyon planı ve takvimi sunmasını bekliyoruz.

İçinde sıcak suyu, buzdolabı, duşu, mutfağı ve uyuyabilecekleri yatağın yer aldığı gezen evleri, Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu’na bağlı gezginlere sorduk.

Karavan1

LEYLA ÖZDAĞ
Turizme çok büyük katkı sağlıyor
2009 yılından beri Antalya Kamp ve Karavan Derneği Başkanlığı yapan Banka emeklisi Leyla Özdağ, 21 yıl önce karavan alarak gezmeye karar vermiş. Çalışma hayatındayken senelik izinlerinde, emekli olduktan sonra da eşiyle beraber her fırsatta gezmişler. Tatillerini çoğunlukla kamp alanlarında geçirdiklerini söyleyen Özdağ, “Hiç otelde kalmazdık. Otel konseptini sevmiyoruz. Gittiğimiz misafirlikte bile evde kalmak yerine karavanımızda kalırız. Biz evimizi ve özgürlüğümüzü sırtımızda taşıyoruz aslında” diyor. Gittikleri yerlerin ülke ekonomisine de katkıda bulunduklarını ifade eden Özdağ, “Her gittiğimiz yerden hediyelik eşya alıyoruz. Böylece onların ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz ama bizim ülkemizde bu söz konusu değil. Karavan çok tanınmıyor. Avrupa’daki karavancılar ülkemize gelse turizme katkısı çok büyük olur” şeklinde konuşuyor. Ayrıca Özdağ, ülke ekonomisine katkı sağlamasını sağlayıcı tanıtımlar yapmak üzere 6-9 Nisan tarihleri arasında Antalya’da Hestourex Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Fuarı’nda karavancıları ağırlayacaklarını söylüyor.

Sapanca'da Kamp Ve Karavancılar İçin Özel Alan

Güncelleme :
SAKARYA (AA) - Sapanca Gölü yanında kamp ve karavancılar için fuar ve konaklama alanı oluşturulacak.
Kamp ve Karavancılar Dernek Başkanı Ebru Yetim, yaptığı açıklamada Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na teşekkür ederek, "Başkanımız son ziyaretimizde alanı inşa edeceğinin müjdesini verdi. Avrupa standartları düzeyinde eşsiz bir mekan olacak. İnşallah yeni fuar ve konaklama alanımızla şehrimiz turizmine katkı sağlamayı amaçlıyoruz." ifadelerini kullandı.
Yetim, derneği 2017'de bir arkadaşlarının tavsiyesi üzerine kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:
"Önceleri ikili ilişkilerimizle yürüttüğümüz faaliyetlerimizi daha sonra daha kurumsal bir yapıya bürünmesi için dernek çatısı altında topladık. Kamp ve Karavancılar Derneği olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek geçtiğimiz sene Sapanca'da 120, Poyrazlar'da ise 168 karavanın katıldığı bir organizasyon düzenledik."

M. Erhan Dönmez – Üye
1973 Adana doğumluyum Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldum. Telekomünikasyon firmasında yöneticilik yapmaktayım Evliyim , 1 Erkek ve 1 Kız çocuk babasıyım. Kampçılığa eşim sayesinde tanıştım. Henüz bir karavanım yok ancak çadır kampçılığını ailecek severek yapıyoruz.

Sakarya kamp ve karavan derneginin,facebook adresinden her sey dahil karavan turizmi konseptini siz karavansever dostlariyla paylasmak istiyorlar.

Hepsi,iyi kalpli insanlar.
Basarilarinin devamini dilerim.

Federasyonda yer alan tum yetkililerimizin,yapmak istediklerini yayinlamalarini sabirsizlikla bekliyorum.

168923

İbrahimceylanYeni Üye
Merhabalar,
Sigorta konusundaki sorunu sigorta murakabe (sigorta şirketlerini denetleyen ve yeni kanun oluşturulması esnasında görüş alınan en üst merci) kurulundaki üst düzey bir arkadaşıma anlattım. Sigortalar birliğine tavsiyede bulunabileceklerini söyledi. Ancak karavancıların bağlı olduğu bir derneğin başvurusu işleri kolaylaştırabilir. Federasyona yazdım ama cevap gelmedi..
kısaca; bizi temsil eden bir grubun imzası ile sorunu anlatan bir detaylı yazı hazırlanabilirse bu işin çözülmesi için gereken tüm çabayı vermeye hazırım. Karavancılar derneklerinden herhangi birinden iletişim konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Selamlar.​

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR