2009 1.9 Dizel Grand Vitara Mı 2011 Ford Kuga 2.0 4x4 Powershift Mi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orhaneskitas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,501

orhaneskitas

Yeni Üye
Merhaba değerli üyeler iki araç arasında kaldım bir türlü karar vermiyorum. Genel olarak şehir kullanıcısıyım. Tek araç olacak eşimle birlikte kullanıyorum. Eşim manual vites kullanabiliyor. Hafta sonları kamp çadır aktivitelerini seviyoruz. Grand vitara bu anlamda cok iyi heryere girip çıkabileceğimi düsünüyorum fakat kuga ilede girip çıkabilirim diye düşünüyorum sonuçta oda 4x4 ama araştırmalarımda kugayı pek önermiyorlar. Arazide cok mu kötüdür kuga
Kuganın artıları
Otomatik
Cam tavan
Daha modelli ve şık bir araç

Grand Vitaranın artıları
Arazi vitesinin olması

bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Tahmini olarak ikiside aynı litrede yakıt harcıyor. Sizce hangisini almalıyım ve neden

Etiketler
Merhaba değerli üyeler iki araç arasında kaldım bir türlü karar vermiyorum. Genel olarak şehir kullanıcısıyım. Tek araç olacak eşimle birlikte kullanıyorum. Eşim manual vites kullanabiliyor. Hafta sonları kamp çadır aktivitelerini seviyoruz. Grand vitara bu anlamda cok iyi heryere girip çıkabileceğimi düsünüyorum fakat kuga ilede girip çıkabilirim diye düşünüyorum sonuçta oda 4x4 ama araştırmalarımda kugayı pek önermiyorlar. Arazide cok mu kötüdür kuga
Kuganın artıları
Otomatik
Cam tavan
Daha modelli ve şık bir araç

Grand Vitaranın artıları
Arazi vitesinin olması

bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Tahmini olarak ikiside aynı litrede yakıt harcıyor. Sizce hangisini almalıyım ve neden
ikisi katsilastirilamayacak kadar farklı kategorideki araçlar. 4L agir devir şanzımanı olmayan araçla diğerini karşılaştırmak haksızlık. grand vitara arazi aracı, Kuga şehir aracı. Kuga alıp da araziye girerseniz kugaya yazık olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR