1999 Opel Frontera 3.2 Limited

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dogancanmutlum Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,498

dogancanmutlum

Yeni Üye
Merhaba gezenbilir.com üyeleri;

Öncelikle siteye yeni üye oldum ve incelediğimde faydalı ve kullanışlı bir site olduğunu gördüm:smiley:

Soruma gelecek olursak;

1999 Opel Frontera 3.2 Limited 31.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 671605651 ilandaki aracı almayı düşünüyorum. Fakat daha önce hiç arazi aracı kullanmadım benim için ilk olacak. Bu arac hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bu fiyata almak mantıklı mıdır?

Tecrübeli tecrübesiz herkesten değerli yorumlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba gezenbilir.com üyeleri;

Öncelikle siteye yeni üye oldum ve incelediğimde faydalı ve kullanışlı bir site olduğunu gördüm:smiley:

Soruma gelecek olursak;

1999 Opel Frontera 3.2 Limited 31.500 TL Galeriden satılık ikinci el - 671605651 ilandaki aracı almayı düşünüyorum. Fakat daha önce hiç arazi aracı kullanmadım benim için ilk olacak. Bu arac hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bu fiyata almak mantıklı mıdır?

Tecrübeli tecrübesiz herkesten değerli yorumlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
zamanında sıfır km iken alıp kullanmıştık +/- olarak listeleyeyim
+ları
performans / yakıt ilişisi zamanının araçlarına göre iyiydi
konforlu ancak direksiyon biraz ağır
arazide pek kullanmadık sehirçi köy yollarında kullandık hafif arazide performans olarak hiç üzmedi.
yol tutuşu harika zamanının araçlarına göre

-'leri
fren
fren
fren
söylemişmiydim frenleri zayıftır
şanzuman arızası
fren
değişik zamanlarda sigorta atar klima direksiyon pompası arızaya geçer
frenleri problemlidir sürekli şişer
sonunda değiştirip araçları omegaya geçmiştik
2.2 bir eski kasasına aldanmayın
frenler zayıftır panik frenlerde ayağınızda fren olmayabilir.

biz bu araçları kullanırken 0 km topkapıdaki bayiden almıştık belki yeni araçlar olduğu için sonradan geliştirdiler ancak hayal kırıklığı yaşadığımız araçlar oldu.
daha sonra takas ile 2 omega alıp 1 ile 400.000 km mutlu mesut bindik ancak diğerinde benzer sorunlar yaşadık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR