1993-1998 Nissan Patrol Aranıyor...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KeşfiTarkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,250

KeşfiTarkan

!WARNING! DEATH OR SERIOUS INJURY MAY OCCUR
Yer
Istanbul
1993- 1998 arası Y60 tercihen 3 kapı veya 5 kapıda olabilir hesaplı ve temiz araç arıyorım..

saygılar,

Keşfi.

Etiketler

Ynt: 1993-1998 Nissan Patrol Aranıyor...

pancarmotorcu' Alıntı:
5 kapı 91 model orjinal 2800 turbo dizel gümüş renk bir araç var tanıdıkta fiyat 19.000 tl diyor pazark yapar herhalde.
Hasan bey selamlar,

aracın fotoları varmı ? nasıl görebiliriz.

saygılar,

Kaan çelik' Alıntı:
benin komşu satıyo iki tane aracı vardı abi patrolü satıyo istersen sorabililirim.

Kaan bey selamlar,

sorarsanız memnun olurum bir de araçlar ne durumdadır kaç model resim veya arabaları görebilirmiyiz.

saygılar,

nissan sayfalarında yazışan broker650 sanırım nicki tam hatırlayamadım izmirden bir arkadaşta bir ara satılığa çıkarmıştı ama ounuku 5 kapı yanılmıyorsam
ilginizi çekebilir belki diye yazayım dedim.

ilkakdeniz' Alıntı:
nissan sayfalarında yazışan broker650 sanırım nicki tam hatırlayamadım izmirden bir arkadaşta bir ara satılığa çıkarmıştı ama ounuku 5 kapı yanılmıyorsam
ilginizi çekebilir belki diye yazayım dedim.

teşekkür ederim görmüştüm ilanı sd33 makinalı yanılmıyorsam o araba makaslı olması lazım pek tercih etmedim doğrusu yinede çok teşekkürler.

saygılar,

keşfi bey araç GR 2.8 yalnız 90 modelmiş
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48781.msg556919#msg556919

linkteki ilk resimlerdeki araç

ilkakdeniz' Alıntı:
keşfi bey araç GR 2.8 yalnız 90 modelmiş
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48781.msg556919#msg556919

linkteki ilk resimlerdeki araç
link için çok teşekkürler 5 kapı 2.8 td fena araç değil 5 kapı olduğu zaman bu makina biraz sıkıntılı araç 3 tona yakın yanlış hatırlamıyorsam:smiley: yinede alakanız için teşekkür ederim.

saygılar,

selamlar,
tesadüfen benim arabadan konustuğunuz gördüm :smiley:
evet bir ara satmayı düşünmüştüm. ama arabayı komple motor pompa enjektör turbo olmak üzere yeniledim satmaya elim varmıyor şimdi.
8 adet sis farı taktım tavana bar öne domuzlk 8 cm yükseltme kiti vb....
araç sanıldığı kadar hantal bir araç değil 2 ton olmasına ragmen çogu aracın çıkamadıgı yerlere cıkıyor camurda cok basarılı vakumlu %100 kilit var.
tavsiye edebileceğim bir marka ve model.

bir foto

IMG 1837

s a tarkan bey ben gecen gece konuştum o arkadaşla araç duruyo dedi eğer hala ilgileniyosanız özelden bi msg atarsınız ya da tel den bana ulaşabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri