1985 Model Toyota Hilux Tek Kabin Yedek Parça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Seref kartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,694

Seref kartal

Yeni Üye
Öncelikle selamın aleyküm.6 ay önce amcam bir 1985 model toyota hilux tek kabin aldı ve geçen ay bir kaza yaptı ön sağ taraftan vurdu sağ çamurluk kaput far tampon panjur kırıldı hepsinin değişmesi gerekli fakat bir türlü aracın parçalarını bulamıyoruz bildiğiniz veya yardımcı olabilicek birileri varsa bildirirmisiniz herşeyiçin şimdiden sağolun varolun.

Şeref Bey Kardeşim Merhabalar, bu gibi konularda Yaşadığınız Yeri yazarsanız yardım konusunda kolaylıklar sağlamış olursunuz. Selamlar, Ömer.

Şeref Bey Merhaba; bu tür araçları Resmi Dairelerden İhale yoluyla toplayan Ankara OSTİM'den Ali DEMİR kardeşimizdir. Dilerseniz önce Listenizi yapın ve Çıkma Parça olarak sorunuz 1981 model için yeni parça size oldukça pahalı gelecektir. Sayın Ali DEMİR, Japon Arazi Yedekleri, İvedik OSB Mah. B4 Blok Daire: 178,
Hurdacılar Sanayi Sitesi, Yenimahalle, Ankara, Tlf: 0312 396 4687
Bulamadığınız parça kalırsa tekrar yazın. Selamlar, Ömer.

Şeref Bey Merhaba; bu tür araçları Resmi Dairelerden İhale yoluyla toplayan Ankara OSTİM'den Ali DEMİR kardeşimizdir. Dilerseniz önce Listenizi yapın ve Çıkma Parça olarak sorunuz 1981 model için yeni parça size oldukça pahalı gelecektir. Sayın Ali DEMİR, Japon Arazi Yedekleri, İvedik OSB Mah. B4 Blok Daire: 178,
merhaba ömer bey öncelikle herşey için çok teşekkürler sizin gibi insanlar iyiki var allah razı olsun müsait bir zamanda arıcam eğer yine bulamadığım parça olursa size geri dönüş yapıcam tekrardan teşekkürler

Selamlar ÖMER Bey. Parçalar Ali Beyde yokmuş eğer başka bir tanıdığınız veya böyle birisi varsa yardım edebilrmisiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR