14 Adımda Kendi Karavanınızı Yapmanız Için Eksiksiz Bir Rehber

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Karavan dönüşümü Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,028
En iyi karavan dönüşüm rehberi, sadece 14 adımda kendi karavanını yap.

IOS: ‎Build Your Van:Diy,Plan,Camper
Android: Build Your Van - Apps on Google Play

Tablet 3

Iphone 1

Iphone 2

Son düzenleme:

Etiketler
Videolarınızı keyifle izleyip yazılarınızı bitmese diye okuyorken sistemin sizi bu tarafa itmesi çok üzücü. Kendi düşüncem ne youtube kanalınız ne de web siteniz ilk günlerdeki sıcaklığı kalmadı ve malesef takiplerden de çıkarıldınız.

Videolarınızı keyifle izleyip yazılarınızı bitmese diye okuyorken sistemin sizi bu tarafa itmesi çok üzücü. Kendi düşüncem ne youtube kanalınız ne de web siteniz ilk günlerdeki sıcaklığı kalmadı ve malesef takiplerden de çıkarıldınız.
Düşüncenize saygı duymakla birlikte ne youtube kanalımızda ne de web sitemizde hiç bir değişiklik yapmadık.

Sadece karavan yapımı ile ilgili tüm bilgileri derleyip tecrübelerimizi de katarak herkesin kendi karavanını yapması için rehber niteliğinde mobil uygulamalar yaptık.

Sıcaklık kaybından kastınız mobil uygulamamızın ücretli olması ise, bizim düşüncemizde şöyle;

bir mobil uygulamanın yapılıp yayınlanmasına kadar olan süreçte harcanan emekleri ve maliyeti göz ardı etsek bile bu denli düzenli adım adım bir rehberi bir karton sigara parası bile etmeyen bir ücrete satmak hakkımız olsa gerek.

Biz karavan yolculuğumuza çıktığımızda keşke böyle bir rehberi birileri yapmış olsaydı bırakın takip ten çıkarmayı daha fazla destek olmaya çalışırdık, o dönem neyin nasıl yapılacağı konusunda harcadığımız emek ve zaman kaybı paha biçilmez.

İlk yola çıktığımızda tüm bilgileri ücretsiz olarak herkesin faydasına sunduk, ne oldu dersiniz?
Bilgilerimizi çalıp kendi bilgileri gibi kullandılar sırf takipçi yapalım bu işlerden para kazanalım diye bir çırpıda emeği çalmayı kendilerinde hak bildiler.

Bizim takipçi kazanmak gibi bir derdimiz yok inanın öyle olsaydı şuan çok farklı konumlarda olurduk.

Saygılar.

Düşüncenize saygı duymakla birlikte ne youtube kanalımızda ne de web sitemizde hiç bir değişiklik yapmadık.

Sadece karavan yapımı ile ilgili tüm bilgileri derleyip tecrübelerimizi de katarak herkesin kendi karavanını yapması için rehber niteliğinde mobil uygulamalar yaptık.

Sıcaklık kaybından kastınız mobil uygulamamızın ücretli olması ise, bizim düşüncemizde şöyle;

bir mobil uygulamanın yapılıp yayınlanmasına kadar olan süreçte harcanan emekleri ve maliyeti göz ardı etsek bile bu denli düzenli adım adım bir rehberi bir karton sigara parası bile etmeyen bir ücrete satmak hakkımız olsa gerek.

Biz karavan yolculuğumuza çıktığımızda keşke böyle bir rehberi birileri yapmış olsaydı bırakın takip ten çıkarmayı daha fazla destek olmaya çalışırdık, o dönem neyin nasıl yapılacağı konusunda harcadığımız emek ve zaman kaybı paha biçilmez.

İlk yola çıktığımızda tüm bilgileri ücretsiz olarak herkesin faydasına sunduk, ne oldu dersiniz?
Bilgilerimizi çalıp kendi bilgileri gibi kullandılar sırf takipçi yapalım bu işlerden para kazanalım diye bir çırpıda emeği çalmayı kendilerinde hak bildiler.

Bizim takipçi kazanmak gibi bir derdimiz yok inanın öyle olsaydı şuan çok farklı konumlarda olurduk.

Saygılar.
Kendinize göre tabi ki haklılık paylarınız olduğuna eminim. Ama web sitenize girip bir içeriği okumak istediğimizde direkt satın almaya yönlendirmesi bile başlı başlına soru işretleri bırakıyor.
Emeklerinizin çalınması ile ilgili diyebileceğim çok birşey olmamakla beraber emeklerinizi diğer karavan yapanların uygulaması bence sevindirici olmalı.( Ticari amaçlı kullananları ayrı tutuyorum) Nitekim emeklerinizi, tecrübelerinizi uygulamaya dökerek bunun bir bedeli olduğunu düşünmeniz beni üzen. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Keşke uygulama yapmasaydınızda webden sizi ve yazılarınızı zevkle takip etmeye devam etseydik (hem de bunu ilk yapanlardan birileri de sizken).. Yolunuz açık olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,079
Kaydolan Son Üyemiz
Fondue

SON KONULAR

Geri