YUCELDURSUN kullanıcısının son içeriği

1. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Teşekkür ederim. Süreç uzun olacak. Dingil parçalarını aldığım zaman başlayacak.
  2. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı autodesk inventor 2014
  3. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı DEVAM
  4. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı devam
  5. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı ilginiz ve destekleriniz içi teşekkür ederim. mercese Alüminyum çok fazla malzeme modeli var. Benim en çok hoşuma giden özelliği zamanla sertleşmesi. resimdeki kadarıyla 190 kg sanırım kuru ağırlık 500kg bitmesi lazım. yoksa malzemeden çalmaya başlayacağız. iç...
  6. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Öncelikle internetten uzaktım yeni cevap yazma fırsatı buldum affedin.. Alt şasede açıkcası kaynak yok. 3mm sac, öndeki açılı kısımda 2mm'e düşüyor. kupa kasası kaynaklı ve ince profil içine köpüğü sıkmak için belli aralıklarla delik delip sıkılabilir. yapılan bir...
  7. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı uyarı için teşekkür ederim, ama kararlıyım. Artık konu olan bilgi,zaman ve malzeme .
  8. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Evet Al-ko koymamış fakat ben depoları oraya koyuyorum . O parçaların ağırlığı 5 kg Profili büktürmek istemiyorum .profilleri azaltmam gerekiyor. şu an için 190kg oldu . . bazı bölümlerde 20x20 olabilir. Fakat ve Almanya meselesini anlamadım. cahilliğime ver. açık...
  9. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Teşekkür ederim.sac metal işi ile uğraşıyorum..
  10. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı kupa karkasıyla
  11. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı su tanklarıyla
  12. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı devam
  13. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı autodesk inventor 2014 . yapılabilir. yeterli deneyim , bilgi , vakit ve yeterli nakit ile her vidasına kadar teknik data oluşturulabilir. deneyim ve bilgiye başladık.. diğer ikisi kısmet.
  14. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı estağfurullah. hoşbulduk...
  15. YUCELDURSUN

Çekme Karavan Yapımı

Ynt: Çekme Karavan Yapımı Hoşbulduk Mesut Bey; Metali işleme konusunda çok sıkıntım yok. Güçlü arabayla çekeceğim şaibeli. rüzgarı kesmem lazım. dış alüminyum+cam yünü+kontraplak içinde 40x20x1 profil karkas profillerin içine köpük sıkıp,sıkmamada kararsızım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri