yildizo kullanıcısının son içeriği

1. Y

Suzuki Vitara V6 2000 Motor 1996 Model 24v Arızaları Hakkında Lütfen Yardım

patmanın bir nedenide oksijen sensörleri olabiliyor.
  2. Y

Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

merhaba arkadaşlar sene olmuş 2018 ama gönderilen en son mesajın tarihi 2014.. 4 yıldır bu grup faal değil anlamına mı geliyor bu?
  3. Y

Satılık Sıfır Vinç

güncel fiyat nedir? halen satışı devam ediyor mu bu ürünün?
  4. Y

Vitara V6 2.5 Motor Için Şanzıman

Merhaba arkadaşlar. 1998 model 2.0 vitaram vardı. motoru 1998 2.5 v6 ile değiştirdik ancak şanzıman sorunu var. üzerindeki orjinal şanzıman değil.. ne tür bi şanzıman almalıyım. arazi şanzımanında sorun yok.. şimdiden teşekkürler.
  5. Y

Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var

Ynt: Terrano 2 Aldım Sıkıntım Var selam dilek.e örneğinden bana da yollamanız mümkünmü aceba. teşekkürler.
  6. Y

terrano 2.4 benzin + lpg

Ynt: terrano 2.4 benzin + lpg tekrar mrb. peki sevigli arkadaşlar. bu durmda ne almamı tavsiye edersiniz? benim aklımdan geçen 1996 veya 1997 model 2.4 benzinli + lp manuel bir araçtı. doğrusu aklımdanda fiyat olarak 15 civarı geçiyordu. ama inernet fiytaları biraz yüksek gibi geldi. ama piyasa...
  7. Y

terrano 2.4 benzin + lpg

Ynt: terrano 2.4 benzin + lpg tekrar mrb. cevap verdiinz iiçin teşkkür ederim galiba sizdden başka ek bilgi vereck arkadaş çıkmadı. fiyat konusunda araştırma yaptım ama bana sanki internet fiyatları birazüyksekçe gibi gedi.
  8. Y

terrano 2.4 benzin + lpg

Arkadaşlar herkese selam ve hurmetler. Off road konusuna yeniyim. bugun nette gezerken daha doğrusu Terranoyu araştırırken siteye rastladım. Çok faydalı bilgilerle karşılaştım ancak forma uzun zamandan beri üye değilseniz ve bütün konuları takip etmemişseniz biraz kafanız karışmıyor değil...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri