yelbuga kullanıcısının son içeriği

1. yelbuga

Wj Delik Benzin Deposu

merhaba, 2001 wj benzin deposunu çok doldurunca damlatıyor. birkaç ustaya gittim ama çürümüş olabileceğini ve eğer çürümüşsse tamir edilemeyeceğini söylüyorlar. yeni depo da pek bulunmuyormuş. istanbul da bu işten anlayan birini tavsiye edecek olan?
  2. yelbuga

Wj Yükseltme Ve Lastik Için Yardım.

takip
  3. yelbuga

2006 Hilux Almak Üzereyim Lütfen Acil Deneyimlerinizi Öğrenmek İstiyorum.

Ynt: 2006 Hilux Almak Üzereyim Lütfen Acil Deneyimlerinizi Öğrenmek İstiyorum. hayırlı olsun. karışık 35-40 krş, uzun yolda 30 kuruş civarı yakar. hem de 35 lastikle :)) sizin gibi modifiye olmayan araçlar daha az yakacaktır.
  4. yelbuga

A/t Mi M/t Mi?

Ynt: A/t Mi M/t Mi? teşekkürler BF Goodrich All Terrain tavsiye eder misiniz?
  5. yelbuga

A/t Mi M/t Mi?

Ynt: A/t Mi M/t Mi? uçurum yoksa sorun da yok o zaman. m/t ye devam. teşekkürler
  6. yelbuga

A/t Mi M/t Mi?

Merhaba, 35" lastik alacağım ancak kararsızım. çok fazla çamura giremiyorum. genelde affaltta kullanıyorum. asfaltta A/T mi yoksa M/T mi daha az benzin sarfiyatına yol açar?
  7. yelbuga

Dev Toyota Hılux (2012)turkıye

Ynt: Dev Toyota Hılux (2012)turkıye güle güle kazasız belasız kullanın zevkler tartışılır arkadaşlar bence araç güzel olmamış dodikler emanet durmuş. bagaj böyle bir arabaya hiç gitmemiş rav4 tarzı bir hale gelmiş güzelim hilux hilux lara en güzel modifiyelerin yapıldığı sitelerden birini...
  8. yelbuga

Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım

Ynt: Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım merhaba aracı aldınız mı?
  9. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba nasıl okumam gerektiğini bir bilsem :) ah şu bulamadığım kullanma kılavuzu ???
  10. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba evet mantıklı. düşük devirle kullanırım genelde. bir de devri yükseltip ışığın sönüp sönmediğine bakmak lazım. denerim tşk
  11. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba yurtdışındaki elemanlara sordum ama onlar da farklı birşey söyleyemedi :) http://www.jeepforum.com/forum/f11/error-lamp-1710338/#post17048018
  12. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba araç otomatik vites :) bazen yanıyor bazen sönüyor ben de anlamadım
  13. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba araştırma için teşekürler :) ben 1995-2001 arasını buldum. lazım olan arkadaşlar buradan indirebilir http://dir.groups.yahoo.com/neo/groups/SaharaSafaris/conversations/topics/25032
  14. yelbuga

Cherokee 4.0 Yanan Lamba

Ynt: Cherokee 4.0 Yanan Lamba güncel
  15. yelbuga

Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım

Ynt: Jeep Xj Kare Kasa: Bu Aracı Almalımıyım. Lütfen Acil Yardım çok masraf çıkartır. daha derli toplu ve donanımlı birini tercih etmelisiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri