ybayatlı kullanıcısının son içeriği

1. Y

Ford Transit Custom Yüksek Tavan Yerleşi̇m Plani

Sayın @çakırefe bende 330 L veya 330S düşünüyorum, yalnız Ford ların yollarda motor titreşimi sesi,rüzgar sesi, süspansiyon sertliği konularında şüphelerim var. bunlardan dolayı çok küçük olmasına rağmen Doblo maxi XL düşünmüyor değilim. yazdıklarımla ilgili bilgi ve tecrübesi olan varsa lütfen...
  2. Y

Doblo Cargo Maxi Xl Için Muhtemel Proje

Aynı zamanda günlük işlerimi yapmak için bu arabayı kullanmayı düşünüyorum dolayısıyla güneş paneli koymayı düşünmüyorum (şehir içinde rahat gezebilmek için ) . lipo akü almayı düşünüyorum buradaki esas mesele hızlı şarj edebilmek için arabanın motoruna büyük alternatör bağlanırsa motora nasıl...
  3. Y

Araç Aküsünden Yaşam Aküsüne Şarj Aleti̇ Amaç Motor Çalişirken Yaşam Aküleri̇ni̇ Doldurmak

Tabi ki araba ıssız yerde birkaç gün park halindeyken akü boşalırsa geçici olarak arabayı hareket ettirmeden aküyü doldurmak
  4. Y

Araç Aküsünden Yaşam Aküsüne Şarj Aleti̇ Amaç Motor Çalişirken Yaşam Aküleri̇ni̇ Doldurmak

Merhaba emekliyim Maxi XL Doblo almayı tasarlıyorum yılda 1 ay 2 ay eşimle gezmeye çıkmayı düşünüyoruz . Aynı zamanda günlük işlerimi yapmak için bu arabayı kullanmayı düşünüyorum dolayısıyla güneş paneli koymayı düşünmüyorum (şehir içinde rahat gezebilmek için ) . lipo akü almayı düşünüyorum...
  5. Y

Vermiş olduğunuz cevaplar için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu
  6. Y

Hocam cevabınız için teşekkür ederim ben ankara'dayım eşimle birlikte emekli 70 yaşımıza dayanmaktayız. bir konuda daha fikrinizi almak istiyorum gençliğimden karavan hayalim olduğu için çok istekliyim ancak eşim pek istekli değil dolayısıyla günlük hayatta kullanmak için de küçük küçük karavan...
  7. Y

Merhaba hayırlı olsun ben yeni üyeyim takip ediyorum merak ettiğim ön koltukları dönerli ve yatak olabilecek şekilde ayarlayacaktınız yaptınız mı acaba veya oluru var mı yapmadıysanız ben de bu araçtan alıp dönüşüm yaptırmak istiyorum cevaplarsanız memnun olurum iyi akşamlar teşekkürler
  8. Y

Crafter Kabindeki Klimayi Bataryalara Baglama

Selam araba motoru çalışmadan mümkün değil, 12V 3000-4000 btu luk klima belki şarküteri buzdolabı imalatçı ustalar yapabilir, veya aşağıdaki linkten tedarik imkanı varsa getirtirisin...
  9. Y

Crafter Kabindeki Klimayi Bataryalara Baglama

selam VW klima kompresörü dizel motor gücüyle çalışır, motoru çalıştırmadan klima sistemi çalışmaz. 12V ile çalışan 3000-5000 btu luk sistemi tahminim sanayı buzdolabı imalatçılar yapa bilir,veya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri