yasiko kullanıcısının son içeriği

1. yasiko

Amatör Karavancilar Için Ücretli Kamp Alanı Tavsiyeleri(tecrübeli Karavancı Dostlar Yazsın)

Aktur Kamping http://www.datcakamping.com/kamping.html Giderseniz zaten başka yer aramayıp orada kalısınız.
  2. yasiko

Rapi̇do Comfort 80’ Lere Ai̇t Vi̇ntage Katlanir Çekme Karavan

Kurulum ve katlanma videoları Video: https://youtu.be/8lVE53Oh6fo Video: https://youtu.be/CAasaJZtmcM Fiyat : 32.000.-TL Ahmet Oral 0532 614 90 39
  3. yasiko

İstenirse Motokaravan olarak da kullanılabilir.
  4. yasiko

Ruhsat gerektirmeyen 750 kg altı ve çekerken hiç fark etmeyeceğiniz (bazen unutup 140km ile gittiğim bile oldu) B ehliyetle kullanılan Aracınız ile karavan olmaksızın gideceğiniz yere aynı zamanda ulaşma imkanı Hava direnci düşük olduğı için yüksek hızlarda bile savrulmaz ALKO şasi Fren sistemi...
  5. yasiko

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Senin tüm sorunlarını bu çözer. Herşeyi hesaplayarak almıştım. RAPİDO COMFORT 80'LERE AİT VİNTAGE KATLANIR KARAVAN Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 750211524
  6. yasiko

Peugeot 206dan Karavan Yapıyorum!

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Bir de buna bakın Opel Corsa da sizinkine çok benzer boyutlarda.
  7. yasiko

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

Eskiden yaptığımız karavancılık hakkında neyi, nasıl yapsak daha iyi ve efektif olur diye tartıştığımız konulardan biri de "Gezi yazıları nasıl olmalı" idi. Ben gezi yazılarının bir format içinde yazılması gerektiğini savunurdum. Verilecek bilgilerde yapılan km, ödenen yakıt, konaklama,oto...
  8. yasiko

Orkinos Camping - Beldibi

Sakın gidip görmeyin. Rezalet, pis,saygısız ve görgüsüz işletmeci. Bu kadar pis WC banyo başka yerde yoktur. Banyoda perdeler var kirden simsiyah ve kazık gibi sertleşmiş, ampuller o kadar düşük wattlı ki yolunuzu el yordamıyla buluyorsunuz. Keyif sizin...
  9. yasiko

Tekirova Yıldırım Kamp

Artık başka bir kişi işletiyor. Ben eskisi gibi boştur diye girdim ızgara dumanından gözgözü görmüyordu. kıpırdayacak yer yoktu. Hafta sonu diye olabilir ama sabah erkenden kaçtım. Yıldırım kampı geçin 500 m falan sağda orman yolu var.Yol toprak ve bozuk ama 1,5 km sonra 2 koy var. Çeşme var...
  10. yasiko

Satilik Landrover Defender 110 Camper

Araç satıldı.
  11. yasiko

Çeki Demiri Hakkında

Önce aracınızın markasına özel çeki demiri taktırmalısınız. Bunu satan firmalar montajını da yapıyor. Ücret+montaj+proje dahil fiyat alın. Takıldıktan sonra AKM (Araç Kontrol Merkezi) denilen yerden TSE uygundur onayını alın. (TÜV kontrolu kalktı.) Bunu da takan firma yapıyor. Bunun şimdi...
  12. yasiko

Satilik Landrover Defender 110 Camper

Üstten su almıştı tamir ettirdim. Benim için sıkıntı yok ama kozmotik olarak duvar kağıdı kaplanabilir. Gözlüksüz km'yi yanlış okumuşum. :smiley: Görüldüğü gibidir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri