yancybrown kullanıcısının son içeriği

1. yancybrown

Bolivya - Potosi Madeni

Bolivya'nın Potosi şehrinde ziyaret ettiğim Potosi madeni videom.
  2. yancybrown

Likya Yolu Yürüyüşü - Kaş - Limanağzı - Üzümlü İskelesi - Bölüm 7

İzlemek istemiyorsanız, izlemezsiniz zaten, kişiye özel koymuyorum sonuçta, forumda başlıklar var ve bu başlıklarla ilgili içerikler paylaşıyorum. İzleyip izlememek sizin takdiriniz, paylaşıp paylaşmamakta bizim. Çok teşekkürler.
  3. yancybrown

Likya Yolu Yürüyüşü - Kaş - Limanağzı - Üzümlü İskelesi - Bölüm 7

İzlemek istemiyorsanız, izlemezsiniz zaten, kişiye özel koymuyorum sonuçta, forumda başlıklar var ve bu başlıklarla ilgili içerikler paylaşıyorum. İzleyip izlememek sizin takdiriniz, paylaşıp paylaşmamakta bizim.
  4. yancybrown

Likya Yolu Yürüyüşü - Kabak - Alınca - Yediburunlar(gey)

Selamlar, Likya yolu 2. videomuzda Kabak'tan Yediburunlar'a gidiyoruz. Yol üzerinde uğradığımız Alınca gördüğümüz en enteresan köylerden. Köylü birbiriyle husumetli, kim doğru kim yalan söylüyor belli değil. Yarım saat bir soluklanalım diye giriyorsunuz, köyün bütün dedikodusunu öğrenip...
  5. yancybrown

Likya Yolu Sırt Çantam (12-13 Kg)

24 Ekim - 1 Kasım tarihlerinde, Fethiye Ovacık’tan Üçağız’a yürüdüğümüz faaliyette kullandığım malzemeler. Yolda çok güzel tecrübeler edindik. Güzel insanlarla tanıştık, yürüdük, kamp yaptık. Bu yürüyüşten keyif almamızı sağlayan, kitap, yazı yazan, video, fotoğraf çeken, bilgilerini bizlerle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri