wawe kullanıcısının son içeriği

1. W

Karrimor Bobcat 55-65 Sırt Çantası Ve Lafuma Raincover Çanta Yağmurluğu

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Karrimor Bobcat 55-65 Sırt Çantası 250 TL Pembe 84.6 x 39.6 x 10 cm 1.7 kg Lafuma...
  2. W

Husky Bret 4 Mevsim 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Husky Bret 4 mevsim 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı 750 TL Mandallı hafif dural yapısı...
  3. W

Husky Enjoy Long -26c Uyku Tulumu

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Husky Enjoy Long -26C Uyku Tulumu 500 TL 7 kanallı Hollowfibre malzeme ile...
  4. W

Sevdicekle Kış Kampı

Selamlar Ocak sonu Şubat başı gıbı yurt dışından sevdiceğim gelecek. Daha önce kamp yaptım tek başıma bir çok kez ama en soğuk havayı Eylül'de Kaçkar Dağlarında görmüştüm. Açıkçası soğuk havanın sıkıntısını sevdicekle çekmek istemiyorum, o çok deneyimli değil çünkü. O tarihlerde aşırı soğuk...
  5. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır hasan110; anlıyorum. acemi olmak da zor iş, tecrübeli insanların alaya almadan sakince anlatmalarını bekliyorsun. bi de acemiler genelde aceleci oluyor, sabırlı olmayı da öğreneceğim inşallah :) verdiğiniz linki inceleyeceğim, sabır ve ilginiz için teşekkür ederim...
  6. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır sormayın. doğaya, medeniyetten uzağa gitmek için "para" harcıyorsun, pek mantıklı değil ama intihar etmiş olmamak adına vereceğiz artık öğrenci halimizle :D şişme mat dışında tek bildiğim mat askeri mat. yeterli olur mu askeri mat? Kaçkar ilk durak. ekipmanı hazırladığım...
  7. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır O zaman Anapurna daha baba olur. Çok fark yok zaten fiyat olarak da. Peki mat olarak illa şişme mat mı kullanmam gerekir? Edit: Konu te nerelere geldi, başlıktan çıktı ama aradan çıkarayım tecrübelileri bulmuşken diyorum :D
  8. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır uyku tulumu olarak Husky Enjoy düşünüyorum bu arada, pek baba değil ama idare eder sanırım :D
  9. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır Teşekkürler ilginiz ve cevaplarınız için. VE 25 çok cazip olsa da benim için çok fazla. tek kişiyim. çok daha küçük, kolay taşınabilir, kolay kurulan hatta bagajsız bir çadır benim için daha iyi olacaktır. ayrıca alacağım çadırı yüksek irtifa ve kış şartları dışında da...
  10. W

Bayanlar İçin Dağcılık Botu Seçimi

merhaba. bot seçimi konusunda mini araştırmam sonucunda bot seçiminin çok önemli olduğunu anladım. ama o kadar çok seçenek var ki, hangisinin daha iyi olduğunu kestiremiyorum bile. çok acemiyim, yardımlarınızı bekliyorum.
  11. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır anlıyorum, yeni yeni öğreniyorum, saçma sorulara sabırla cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkürler hepinize :D şuan aklımda iki çadır var; Karrimor X Lite X1 ve Husky Bret. hangisini tavsiye edersiniz? http://www.atlaskamp.com/karrimor-x-lite-x1-cadir-2227/...
  12. W

Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi

Ynt: Karrimor X Lite X 1 Tek Kişilik Çadır İncelemesi merhaba, çadır resimleri görünmüyor. tek kişilik, kolay taşınabilen 4 mevsim bir çadır alacağım, aklımda Igloo, Evolite Summit ve bu çadır var. yaklaşık -20 derece/ 3.900 metrede kullanacağım, yeterli olur mu bundan emin değilim. çadırı...
  13. W

Dağcılıkta Çadır

Ynt: Dağcılıkta Çadır anladım. peki önerebileceğiniz bir çadır var mı? alttan masaj yapmasına gerek yok, yalnızca yalıtımı iyi olsun yeterli :)
  14. W

Dağcılıkta Çadır

merhaba, 3.900 metre / yaklaşık -20 25 arası değişen sıcaklıkta kullanabileceğim tek kişilik bir çadır arıyorum. kaç mevsim olduğunu bulamadım ama Quechua 2 seconds iyi midir, kullananlar ya da fikir vermek isteyenlerin cevaplarını bekliyorum...
  15. W

Toplu Taşıma İle Anzer Yaylası

Merhaba! İstanbul'dan Rize'ye otobüsle gideceğim. Rize'den İkizdere - Anzer Yaylası'na gitmek istiyorum, toplu taşıma ile gitmem mümkün olur mu? Anzer'de çadır kurmak serbest mi yoksa camping bölgesi var mı? Anzer ve İkizdere ile ilgili her türlü bilgi işime yarar. Teşekkürler!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri