ugurtac kullanıcısının son içeriği

1. U

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Ynt: Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız? çok teşekkürler, görüşüp tadilat işine ona göre başlayayım.
  2. U

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Cavid bey iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.
  3. U

Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız?

Ynt: Karavan Ruhsatı Olmadan Demonte Mobilya İle Trafikte Sorun Yaşarmıyız? Merhaba, Ben uğur, bu konuyla ilgili forumdaki yazışmaları okudum epey bilgi aldım herkese çok teşekkürler. kafamın karıştığı bir nokta var. sizlerden bu konu ile ilgili bilgi alabilirsem çok makbule geçer. 1 ay önce...
  4. U

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba,Ben Uğur (ugurtac) Forumu epeydir takip ediyorum. Gerçekten herkes gayet seviyeli şekilde bilgilerini paylaşmak için elinden geleni yapıyor. Parayla pulla satın alınamayacak bilgi ve deneyimlerinizi paylaştığınız için herkese teşekkür ederim. İnşallah...
  5. U

Kendi Karavanını Yapanlar; Magırus Camper - Raci Edalı (racoed)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Magırus Camper - Raci Edalı (racoed) Raci bey selamlar, tatilde de ilgilendiğiniz için teşekkürler. Ben de bu aralar planlama yapmaktayım henüz aracın yapımına girişmedim. +sürücü +yolcu konusunu hatırlattığınız için sağolun. Sizinle tatil dönüşü görüşmek...
  6. U

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Magırus Camper - Raci Edalı (racoed) Raci bey merhaba, İlginiz için teşekkür ederim. Aracın resimlerini size yazmadan önce incelemiştim.bende İstanbul dayım Adapazarı taraflarında olduğum zaman aracı görmek için sizi rahatsız edebilirim. aracı geçen sene...
  7. U

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Magırus Camper - Raci Edalı (racoed) Sn. Raci bey merhaba, Benim ismim Uğur. Tüm forumdaki arkadaşlara da selam. Ben de epey süredir forumları okuyup bilgi alıyorum ve çok da yararlı oluyor. Gezenbilir forumu bir nevi modern ansiklopedi her türlü deneyimlerinizi...
  8. U

1975 Model Land Rover Alınır mı ?

Ynt: 1975 Model Land Rover Alınır mı ? teşekkürler, aracı bir detaylı inceleyip alıcı gözüyle bakayım. Kafama takılan sorular olursa size sorarım. Zaten alırsam sürekli buralarda bigi paylaşacağız sanırım. iyi hafta sonları
  9. U

Ynt: 1975 Model Land Rover Alınır mı ? teşekkürler ozcour. Parça fiyatları orjinal land mi yoksa diğer araçlardan uydurmam ı? bu arada istanbulda yaşıyorum. Bu bölgede herhalde daha hesaplı parça bulabilirim. Siz İzmirdesiniz zannederim. Buralarda araçla ilgili yardımcı olabileceğim bir şey...
  10. U

Ynt: 1975 Model Land Rover Alınır mı ? Arkadaşlar merhaba, Bende arazi araçlarına ilgi duyan etraftaki özellikle eski ve hala güzel görünümlü araçlara hayranlıkla birisiyim. şimdiye kadar arazi aracım lolmadı fakat 1964 model bir arabamız vardı. Onun için eğer güvenilir ve yaratıcı bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri