uçanbaba kullanıcısının son içeriği

1. U

İstanbul Arnavutköy İmrahor Gölü Solo Kamp

Hiç bu açıdan düşünmemiştim gerçekten, ama normali bu da değil bence. Doğal güzellikleri paylaşmaya korkuyoruz, keşke onlara sahip çıkabilsek dediğiniz gibi, herkes aynı pencereden bakmıyor ne yazık ki...
  2. U

ASlında normalde o şekilde yapıyorum ama bıçağım uzun zamandır bakımsızdı ve keskinliğini yitirmişti. O sebeple pek dikkat etmedim açıkçası :) Normalde bu şekilde yapmıyorum.
  3. U

Haklısınız Yücel bey bende sizin gibi düşünüyorum. Lakin benim satın alıp götüreceğim ağaçta bir yerlerden kesiliyor haliyle ve geneli yaş ağaçtan kurutularak satılıyor. Özelliklede belirttiğim gibi kuru ölmüş bir ağacı kestim dolayısıyla kendi halinde torf olarak doğaya karışacak bir ağacın...
  4. U

Merhaba, İstanbul ili Arnavutköy ilçesi İmrahor gölü civarından efsane bir yer keşfettim, sizlerle de paylaşmak istedim :smiley: İyi seyirler. Video: https://www.youtube.com/watch?v=f6RKL2pVA2c&t=93s
  5. U

Kocaeli Kartepe Hakkında Bilgisi Olan

İnönü yaylasını çok duyduk ama bir türlü gitme fırsatımız olmadı. Şu hastalık durumları sona erdiğinde ilk işim mevsim gözetmeksizin İnönü yaylası olacak. Geçen kamp fuarında belediyeye ait bir stand vardı çok detaylı bilgi vermişlerdi saolsunlar.
  6. U

Geleneksel Türk Okçuluğu Üzerine

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle youtube kanalım üzerinden geleneksel okçuluk üzerine bildiklerimi dilim döndüğünce anlattım. Ben de benim gibi yeni başlayan ve heves eden arkadaşlar için teşvik edici ve başlangıç düzeyinde bilgilendirici bir video hazırladım ve sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu...
  7. U

Günübirlik Kamp Ve Bushcraft

Alakanız için teşekkür ederim Yücel bey. Motor biraz gençlik hevesi olarak başlarda vardı. Şimdilerde çoluk çocuk ortamında pek cezbetmiyor. O sebeple doğanın ve güzelliklerinin tadına ailemle birlikte varmaya daha çok hevesliyim :)
  8. U

Günübirlik Kamp Ve Bushcraft

Merhaba herkese. Aranıza yeni katıldım ve uzun zamandır doğa ile iç içe olmama kamp meraklısı biri olmama rağmen siteyi yeni keşfediyor olmam gerçekten benim adıma büyük bir kayıp olmuş. İçerişklerin bu kadar dolu ve samimi bir şekilde bilen kişilerce cevaplanıyor olması beni etkiledi ve aranıza...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri