trmemo kullanıcısının son içeriği

1. trmemo

Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ?

EGR ile çalışmaya devam etseydim. Olacağı buydu.
  2. trmemo

Discovery 2 Td5 Hararet Göstergesi

Merhaba. Normalde hareret göstergesi yolda giderken dibe inmez. Hararet varsa yükselir. Hararet çok fazla ise motor kendini korumaya alır. Yani gaza bassanızda araba gaz vermez ve araba gitmez. Sizin büyük ihtimal göstergeniz bozuk veya kablolarda bir temassızlık vardır. Su eksiltme olayı biraz...
  3. trmemo

DİSCOVERY II HDC SİSTEMİ ÇALIŞMASI

ABS sistemin çalışıyor görünse de çalışmıyor. Cihaza bağlatıp tecrübeli ustaya göstermen gerekiyor. Ama land rover servis olursa iyi olur.
  4. trmemo

2001 Model Discovery 2

9 yıldır discovery 2 td5 Manuel aracım var. Başka araç hayal edemiyorum.
  5. trmemo

Di̇scovery 2 Şanziman Ariza Işiği Sorunu !

İstanbulda Hüseyin usta var. Tavsiye ederim. Çoğu offroad cu tanır.
  6. trmemo

Bu arada arabayı alalı 9 yıl oldu. Arabanın son hali.
  7. trmemo

Yıl 2021 EGR yi flanş ile körledim. Uzun yıllar oldu ama EGR ile ilgili bir problem olmadı. Emisyon ile ilgili muayenelerde sorun olmadı.
  8. trmemo

Satlık 2001 Model Dıscovery 2 Td5 Manuel Vites

Ynt: Satlık 2001 Model Dıscovery 2 Td5 Manuel Vites ARKADAŞLAR EN SON İNDİRECEĞİM RAKAM 39.500 TL OLUR. BAŞKA DA İNDİREMEM.
  9. trmemo

Ynt: Satlık 2001 Model Dıscovery 2 Td5 Manuel Vites FİYAT 40.500 TL. 20-25 BİN ARASI BİNEK OTO İLE TAKAS DÜŞÜNEBİLİRİM. ARACIN HİÇ BİR PROBLEMİ YOKTUR.
  10. trmemo

SATLIK 2001 MODEL DISCOVERY 2 TD5 MANUEL VİTES SAHİBİNDEN.COM http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-manuel-vites-arazi-araci-160588189/detay
  11. trmemo

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? Tansu bey merhaba Aracı yüksek hızda düz yolda ve rampalarda ve inişlerde denedim. Herhangi bir aşırı hararet yükselmesi olmuyor. Eskisine göre çok daha iyi. Daha önce 2. vitesle ile ayıla bayıla çıktığım...
  12. trmemo

Discovery 2 TD5 Yüksek Titreşim

Ynt: Discovery 2 TD5 Yüksek Titreşim Şenol bey merhaba Arabanın titreşim yapmasının bir çok sebebi olabilir. Bunlar 1. Enjektörler. (ECU ,enjektörlerde kirlenme,enjektör selenoidler ile ilgili problemler 2. Mazotta su olması. 3. Motor takoz kulaklarında deformasyon. 4. Şaft, istavroz veya...
  13. trmemo

Ynt: Discovery / Defender TD5 Motorlarda EGR (Egzoz gazı Resirkilasyonu) nedir ? Pazar günü hava şartlarından dolayı geziye gidemedim. onun için arabayı deneyemedim. ilk fırsatta denedikten sonra yazacağım.
  14. trmemo

Hatay Off-Road Grubu; Borudaki Suyun İzini Sürüyor - 2. Etap (17 Şubat 2013)

Ynt: Hatay Off-Road Grubu; Borudaki Suyun İzini Sürüyor - 2. Etap (17 Şubat 2013) Güzel bir gezi olmuş. Katılamadığım için üzüldüm. Umarım bir daha ki sefere..
  15. trmemo

Hatay Off-Road Grubu; Borudaki Suyun İzini Sürüyor - 2. Etap (17 Şubat 2013)

Ynt: Hatay Off-Road Grubu; Borudaki Suyun İzini Sürüyor - 2. Etap (17 Şubat 2013) Buluşma yeri ve zamanı: İskenderun-Antakya yolu üzeri Migros önü, saat 9:00 1. Menderes ŞEREFLİŞAN-LR S3- 05353016264 2. Yahya YILMAZ-SUZUKİ VİTARA 3. AHMET METIN YILDIRIM - 100 S 4. Mehmet YÖRÜKOĞLU- LR D2

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri