theFaceFistingCyborg kullanıcısının son içeriği

1. T

2013 Isuzu 4x4 D-max V-cross

Merhabalar. Aracımı, yurtdışına taşındığım için satmaktayım. Aracın ilk sahibiyim ve kazası yoktur. Bütün periyodik bakımları, Çelik-Dizel Isuzu serviste yapılmıştır. Görseller için şu ilana bakabilirsiniz. 2013-2017 arası fabrika çıkış haliyle kullanılmıştır (sadece AT lastik ile)...
  2. T

Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark

Ynt: Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark Eski kasa söz konusu olunca, motor boyutu dışında bir fark yok: Biri 2.5 diğeri 3.0 Geri kalan farkın hepsi estetik. İki tipte de arkada LSD var, ikisinde de ESP yok. Yanlış hatırlamıyorsam minimum yerden yükseklikleri arasında 5mm fark var...
  3. T

Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark

Ynt: Ford Ranger Xlt İle Wildtrak Arasındaki Fark Teknik donanım ve güvenlik donanımı farkı en önemlileri. Motor gücü, ESP gibi teknik farkların yanında, hava yastığı sayısındaki fark ve eğim iniş kontrolü ciddi fark. Wiildtrak'ta olup XLT'de olmayan özellikler: ESP Devre dışı bırakılabilen...
  4. T

Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi

Ynt: Nissan Navara 4x2 Yük Çekimi - 4x2 Navara'ların maksimum çekme kapasiteleri 2ton. - Kasada taşmak için en fazla yük kapasiteleri (modele göre değişiyor) 905kg. http://www.nissan.com.tr/araba-modelleri/navara/versiyon-donanim Bu değerler de ideal koşullar için.
  5. T

Google Earth Uydu Görüntüsündeki Tuhaflık

Ynt: Google Earth Uydu Görüntüsündeki Tuhaflık Gürcistan'ın, Google'ın yapılacak işler listesinde en yukarıda olduğunu sanmıyorum. Burada Google Maps veya Google Earth'de çalışan biri cevap yazmadığı sürece kesin cevap alamazsınız, zaten bu kuruma sorsanız daha iyi ve hızlı cevap alırsınız...
  6. T

2013 Ford Ranger Lastik Ebadı

Ynt: 2013 Ford Ranger Lastik Ebadı Mekanikçi bir vatandaş benden daha güzel anlatabilir belki, elimden geldiğince yazayım: Diferansiyelden, aksa, direksiyondan şafta tekerleklere bağlı her sistem, belli bir ağırlıktaki ve boydaki lastikleri döndürmek için dizayn ediliyorlar ve (Ford ve Isuzu...
  7. T

2013 Ford Ranger Lastik Ebadı

Ynt: 2013 Ford Ranger Lastik Ebadı Sadece lastik değiştirecekseniz; lastik boyutunda %3'ten fazla değişiklikler tavsiye edilmez hiç bir zaman.
  8. T

Belgrad 27 Eylül 2014

Ynt: Belgrad 27 Eylül 2014 Siz yazınca "Ormanı" yazmayı unuttuğumu fark ettim. Düzeltme şansım yok galiba.
  9. T

Belgrad 27 Eylül 2014

Ynt: Belgrad 27 Eylül 2014 Ben de yakın zamanda gitmenizi tavsiye ederim; Bir taraf Ağaçlı'dan, bir taraf Zekeriyaköy'den bir taraf da Gümüşdere'den inşaatlarla sardılar, ortasından da 3. köprü otobanı geçiyor zaten. 6-7 sene içinde görecek bir orman kalmayabilir.
  10. T

Belgrad 27 Eylül 2014

Merhaba, Cumartesi günü tek başıma Belgrad Ormanı'nın çamurlu yollarında gezdim biraz. Hem aracımı hem de ekipman (kamera vs) denemesiydi. İzlemek için: http://youtu.be/PFQq-ObEDlU?list=UU2pvNXgx0Upzex2t9yPZPUw
  11. T

Modifiyeli Araçlara Trafik Yasağı

Ynt: Modifiyeli Araçlara Trafik Yasağı Flowmaster egzost kullanmazsanız hiç bir problem olmaz diye düşünüyorum. Genelde çok gürülütülü egzostu olan "sokak yarışçılarını" çeviriyorlar.
  12. T

Vw Transporter T6 Pickup

Ynt: Vw Transporter T6 Pickup Gene 2.0 motor!
  13. T

Ranger Tavan Sepeti

Ynt: Ranger Tavan Sepeti Thule markasını inceleyin; kapıdan takılan barları var, size uyabilir. Biraz tuzlu, ama hakkını veren bir marka. http://www.thule.com.tr/kategori.asp?katid=43 Kesinlikle tavana yapıştırma veya delme önermiyorum, eğer barlar kırılırsa çok büyük problem yaşarsınız (ki...
  14. T

Ürküten İddia: GPS Sistemi Çökmek Üzere

Ynt: Ürküten İddia: Gps Sistemi Çökmek Üzere Bir ara da "Y2K" yüzünden 2000 gece yarısı uçaklar düşecek, banka hesapları karışacak vs gibi haberler vardı. Bir ara da 2012'de dünyaya birşeyler çarpacak diyenler/yazanlar vardı...
  15. T

El yapimi rc 77 ford f150

Ynt: El Yapimi Rc 77 Ford F150 Süpermiş.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri