TA1OKU kullanıcısının son içeriği

1. T

Kamp Ve Karavan Aktivitelerimde Kullanmak Için Telsiz Alıcam. Bana Önerilerde Bulunabilir Misiniz ?

Bu karmaşa içerisinde doğru seçim yapabilmeniz mümkün görünmüyor. Türkiye'de yasal frekans skalasında kullanacağınız telsiz sistemine karar verin. Sonrasında model vs seçimi yaparsınız. Şu yazıyı mutlaka okuyun: Telsiz hakkında çok şey
  2. T

Frs/gmrs, Pmr, Dpmr, Dmr, Halk Bandı Ve Amatör Telsiz

FRS/GMRS, PMR, dPMR, DMR, CB ve Amatör Telsiz meselesi hakkında çok şeyi biraraya getirdiğim yazı aşağıdaki linkten okunabilir. Telsiz hakkında çok şey
  3. T

5 Watt Qrp Ile 2800 Km Ssb

5 Watt çıkış gücünde QRP bir SDR transceiver ile HF 20m bandında yaptığım SSB qso'ların videoları ve QRP hakkında hazırladığım yazı aşağıdaki linkten okunabilir; 5 Watt QRP ile 2800 km SSB
  4. T

Unimog Prototipleri Ve Ilk Model Unimog 70200

Unimog'un hangi yıllarda nasıl bir jeopolitik süreç içersinde doğduğunu ve seri üretilen Unimog 70200 (Boehringer) modelinin hikayesini anlattığım yazı aşağıdaki linkten okunabilir. Unimog'un doğuşu: Prototipler ve Unimog 70200
  5. T

Unimog Modellerini Anlamak

Unimog araçlarda modelleri nasıl anlarız, U 900 deyince ne kastediliyor, 1700L hangi seriye aittir gibi sorulara cevap olur ümidiyle bir yazı hazırladım. Aşağıdaki linkten okunabilir: Unimog modellerini anlamak | Matarama.com
  6. T

Unimog 416 Şanzımanlar, Vitesler Ve Son Süratler

Bir çok insan internetteki yerli ve yabancı onlarca forumda "bu vites kolları ne işe yarar" diye soruyor ya da 20 vitesli bir şanzımanı duyunca 6'dan 7'ye, 8 - 9 -10. vitesten 20'ye kadar vitesleri atarak devam edeceğini zannediyor. Veya gaza sonuna kadar bastığında saatte ancak 1 kilometre...
  7. T

Unimog Ne Tür Bir Araçtır?

"Hangi Unimog modeli alınır?" diye sorduğumuzda bir çok parametre çıkıyor karşımıza. İhtiyaçlar, kullanım tercihleri, bütçe, zevkler, imkanlar.... Kişinin bir araba koleksiyonu varsa, 411 alarak koleksiyonunu genişletebilir.. II. Dünya savaşı dönemi ve hemen sonrası beni etkiliyor, çok...
  8. T

Unimog Ne Tür Bir Araçtır?

Belki faydalı olur ümidiyle "Unimog ne tür bir araçtır?" başlığıyla bir yazı hazırladım. Aşağıdaki linkten okunabilir: Unimog ne tür bir araçtır? | Matarama.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri