sulo95 kullanıcısının son içeriği

1. sulo95

Yamaha Süper Tenere 1200 Yağ Değişimi Hakkında Yardım !!!!

Ynt: Yamaha Süper Tenere 1200 Yağ Değişimi Hakkında Yardım !!!! Selamlar, öncelikle iki motorunuz içinde Motul markasının 5100 serisi 10W/40 yağını kullanabilirsiniz, yağ fiyatı 1Lt 35,00 tl civarında . Sıfır motorlar için rodaj yağı çok önemlidir ve değişmesi gerekir. Bu rodaj...
  2. sulo95

Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!!

Ynt: Enduro Bot Konusunda Yardım !!!!!! Selam motosiklet navigasyonu için Garmin markasını tercih etmeni öneririm, bu üründe sadece motosiklet için üretilen ürünler bulunmaktadır hatta ürünü alırken ürünün yanında aparatlarınıda alabilirsiniz ve yine yanında motosikletinize monte edilen ayağa...
  3. sulo95

Yaz Bakımlarında Öncelikle Yapılması Gerekenlerden Fren Hidrolik Yağı Kontrolü Ve Değişimi

Geç gelen yaz sıcaklarının ardından, motor tutkunları yollara düştü artık. Umuyorumki bütün biniciler motorlarının bakımlarını tam ve eksiksiz yaptırdılar. Ben yinede konuyu açarken herkesin bu anlatacaklarımı çok iyi bildiğini biliyor ve sadece ufacık bir hatırlatma mahiyetinde olduğunu...
  4. sulo95

Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak Yarışı Kastamou Azdavay

Kastamonu’da 16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak Uluslararası Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nda toplam 30 bin avro para ödülü dağıtılacak. Ülkemizde ilk defa Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nda sporculara adeta ödül yağacak. 16-17...
  5. sulo95

Bu Acemiye Motokros İçin Dostlardan Yardım Talebi

Ynt: Bu Acemiye Motokros İçin Dostlardan Yardım Talebi Tekrar selam, izdüşüm konusu kesinlikle evet. lifan, kanuni, ramzey, hoysung gibi markalar kullanılmaz diye kesinlikle yazamayız bu markaların ürünleri de kullanılır ama hep bir soru işareti ve gerçek olan kısmı da amatörlükden bir tık...
  6. sulo95

Bu Acemiye Motokros İçin Dostlardan Yardım Talebi

Ynt: Bu Acemiye Motokros İçin Dostlardan Yardım Talebi selamlar. Evet önceliğiniz kesinlikle doğa gezilerinde, şehir merkezinden uzaklaşacağınız için size problem çıkarmayacak çabuk arıza yapmayacak, motorunuz olmalı. Benim naçizane fikrim limitleri biraz daha zorlayarak Kawasaki...
  7. sulo95

**mx Motorla Enduro Yapmak**

Ynt: **mx Motorla Enduro Yapmak** Selam; İyi günlerde kullanın. Evet sağlam, güçlü, hafif bir motocross motoru aldınız kedinize hep tork, hep tepki. Vurdurmayla ilgilide herhangi bir mekanik problem yaşamazsınız yüksek viteslerde vurdurun tabiki. Çok da uzun süreler...
  8. sulo95

Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım Antalya (7. Ve Son Ayak)

Ynt: Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım Antalya (7. Ve Son Ayak) Türkiye Enduro Şampiyonası’nın son ayağı Antalya Konyaaltı’nda düzenlenirken, 2014 yarış takvimi güneşli bir havada noktalandı. Antalya Çakırlar Taş Ocağı mevkiinde Antalya Enduro Motosiklet Kulübü tarafından organize...
  9. sulo95

Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım Antalya (7. Ve Son Ayak)

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 Yarış Takvimi’nin son organizasyonu Türkiye Enduro Şampiyonası 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak. Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 7. Ayak yarışı, 22-23 Kasım tarihlerinde Antalya Çakırlar Taş ocaklarında, doğal ve yapay engellerle donatılan...
  10. sulo95

Motosiklet Üzerinde Hayatımızın Kolaylaştıran Eklentiler

Ynt: Motosiklet Üzerinde Hayatımızın Kolaylaştıran Eklentiler HANDGUARDS (El Korumalar) Günümüz yol motorlarında'da sıklıkla kullanılan el korumaların amacı görsellik den çok çok daha farklıdır aslında. Öncelikle ellerimizi bir sürü tehlikeden korur el korumalarımız (Sert cisim...
  11. sulo95

Ynt: Motosiklet Üzerinde Hayatımızın Kolaylaştıran Eklentiler İlk konuyu da ben açarak devam ediyim :) Çoğunlukla hard enduro yapıyorum arazi şartları yağmurla beraber çok çamurrrrrrr. Ben çamur sürüşlerinde enduroya çıkmadan önce motorumun çamurluk altlarına WD40 olarak...
  12. sulo95

Sonbahar ve kış ikilisinin arasında yağmurlu günlerimiz başladı artık, umuyorum ki karlı günlerde gelecektir (Birazda temenni ediyorum aslında). bizler tabi ki motorlarımız dan hiç vazgeçmeyeceğiz. Biz motosiklet sürücüleri, her zaman yaratıcı fikirlerimizle hem motorumuz hemde kendimiz...
  13. sulo95

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı İstanbul Sarıyer’de

Seyir zevki ve yaşattığı heyecanla motor sporlarının en gözde etkinliklerinden olan Türkiye Motokros Şampiyonası bu hafta sonu Sarıyer Kilyos’ta… Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı İstanbul Sarıyer’de yarış severlerle buluşacak. Kilyos Demirciköy bu hafta sonu motor sesleriyle...
  14. sulo95

Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışı

‘Karadeniz Havzasında Macera Turizmi Ağının Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında düzenlenecek olan Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali 21-22 Ağustos tarihlerinde Kastamonu'da yapılacak. Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak yarışı öncesi 21 Ağustos Perşembe günü Kastamonu Macera Sporları...
  15. sulo95

-hayat Gezince Güzel- 12

Ynt: -hayat Gezince Güzel- 12 Harika resimler paylaşmışsınız, emeklerinize sağlık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri