STLMS.DZMN kullanıcısının son içeriği

1. STLMS.DZMN

İzmir Kamping Tavsiyesi Ağustos-eylül 2017

İki kişi 66 lira kendi çadırımız. Çadır yeri ücreti + kişi başı ücret ödeniyor.
  2. STLMS.DZMN

Tüm yanıtlara teşekkür ediyorum. Hipoda kaldım. Gayet güzel temiz düzenli bir yer. Tek sıkıntısı otele yakın bi yere yerleşirseniz onların gümbürtüsü rahatsız edebilir sizi.
  3. STLMS.DZMN

Merhaba, sayın arkadaşlar. İşlerim sebebiyle İzmire gideceğim. Gitmişken güzel bir kampingde kamp yapmak istiyorum hem iş gezisini tatille birleştirerek değerlendirmek istedim. Büyük ihtimal 21-24 Ağustos arasında kamp fırsatım olacak. Temiz ve mümkün olduğunca sakin bir yer arıyorum...
  4. STLMS.DZMN

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Dediğim gibi yaz kampçısım yıllık izin dışında pek fırsatımız olmuyor. Hiç yağmura denk gelmedim. Bu konuda birşey diyemem ama web sitesindeki yağmur değerleri doğrudur diye düşünüyorum. Yüksek olduğu için kuvvetli rüzgarlarda sıkıntı çıkabilir. Malzeme kalitesi...
  5. STLMS.DZMN

Aile Çadırı Tercihi

Ynt: Aile Çadırı Tercihi Merhaba Murat Kardeşim Aprenaz Family 4.1'i ben kullanıyorum. Ben 2 kişi düşünerek almıştım geçen yaz 3 kişi kaldım. Gerçi tecrübeli olduğunu düşünüyorum 4 kişilik çadırda rahat rahat 4 kişi kalamıyor hele ki yaz günü onu dikkate alman gerektiğini tekrar hatırlatayım...
  6. STLMS.DZMN

Muğla'da Yaz Kampı 8-22 Ağustos

Ynt: Muğla'da Yaz Kampı 8-22 Ağustos Bu sene 4-17 ağustos tarihleri arasında inbüküne tekrar gitmeyi düşünüyorum. Önceki inbükü kampımızın fotoğrafları silinmiş. Bu senekileri yükleriz inşaAllah.
  7. STLMS.DZMN

2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı.

Ynt: 2 Aile 2 4x4 3 Çocuk Saroz Da Çadır Kampı. Fotoğrafları neden göremiyorum acaba? "404 - Dosya eki bulunamadı" diyor.
  8. STLMS.DZMN

Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi

Ynt: Evin Alt Katında Çekme Karavan Yapım Denemesi İlgile takip :) tebrik eder başarılar dilerim.
  9. STLMS.DZMN

Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları Daha önce bu başlığı nasıl gezmemişim inanamadım kendime :)
  10. STLMS.DZMN

Kendi Karavanını Yapanlar İveco 15.6 (Adil05)

Hayırlı olsun. Takip.
  11. STLMS.DZMN

Küçük Böceklerin Büyük Dünyası

Ynt: Küçük Böceklerin Büyük Dünyası Çok beğendim. Özellikle örümceğe hasta oldum :)
  12. STLMS.DZMN

ÇADIR KARAVAN

Ynt: ÇADIR KARAVAN Takip. İlerde yapmayı pilanladığım proje :)
  13. STLMS.DZMN

Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları

Ynt: Abant, Yedigöller ve Samandere Şelalesi çadır kampı notları Güzel bir gezi olmuş tebrik ederim.
  14. STLMS.DZMN

Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları Hyundai-Country; ALBATROS Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Sonucu merak etmekteyim :)
  15. STLMS.DZMN

Duş tekneniz çok mu yer kaplıyor

Dolaşırken denk geldim. Hoşunuza gidip işe yarayabileceğini düşündüm. http://www.dekorasyonblog.com/dus-tekneniz-cok-mu-yer-kapliyor

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri