serve kullanıcısının son içeriği

1. serve

Merhaba, L200 için bir takım spacer nasıl satın alabilirim?

Merhaba, L200 için bir takım spacer nasıl satın alabilirim?
  2. serve

Satılık Led Off Road Cree Sis Farları

Ynt: Satılık Led Off Road Cree Sis Farları iletişim numarası verirmisin?
  3. serve

2009 Magnumların Tümünde Rallyart Mevcutmudur?

Merhaba, Yeni aldığım ve ruhsatında magnum 131 kw olarak belirtilen aracımda ralyart kutusu mevcut değil.İncelendiğinde sökülmüş izleri yok.Servise sorduğumda 2009 yılında magnumarın ralyart yerine, yeni model instyle modelinde olduğu gibi daha büyük türbolu olduğunu belirtiyorlar.Bu konuyla...
  4. serve

2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi

Ynt: 2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi Yakıt düşmüyor ve anladığım kadari ile tüketim normal sınırlarda..yapacak birşey yok gibi..belki pompa ayarları ile oynayarak düşürülebilir, ama aynı zamanda güç kaybı olacaktır..ikisinin arasında tercih yapmak lazım..gerçi bu kasaya bu motor dediğim...
  5. serve

Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim?

Ynt: Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim? Önder bey iyi, güzel yazmışsınız elinize sağlık.Yalnız 3,4 ve 5 te yanlışlıklar var. Ben sürekli gidiyorum ve şimdiye kadar hiç boyle bir muameleye denk gelmedim.Sadece gece geçişlerinde yoğun araç yoksa, gümrükçüler zaman geçsin diye araçları daha...
  6. serve

Liberty Renegade için hangi servis veya usta?

2005 liberty-Renegade 2.8 CRD için devamlı gidebileceğim, tercihen İkitelli B.Çekmece arasında bir yerde servis veya usta tavsiyelerinize ihtiyacım var.Son 80.000 bakımı HAS otoda yaptırdım, ama bana çok pahalıya mal oldu.Direksiyon hidrolik sisteminde veya pompada yeni oluşan ses-arıza için çok...
  7. serve

Ynt: Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim? Bulgar gümrüğünde sigara miktarlarına çok dikkat ediyorlar.İnsan başı 2 kutu..stek değil..kutu izni var.Ayrıca VİNETKA yı mutlaka arcın ön camına yapıştırmalısınız, yapıştırılmış değilse yine ceza yersiniz.
  8. serve

Ynt: Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim? Güzergah olarak kapıkule, sofia istikametinden plovdiv (Filibe) girişine kadar gidip, smolian tabelalarını takip edeceksiniz.Smolian şehrine varmadan yine yönlendirmelere dikkat ederseniz sorun çıkmaz, yanlış yola girmezsiniz.Güzergah çok basit...
  9. serve

Ynt: 2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi hayır, yanılıyorsunuz..sürekli 4 çeker değil
  10. serve

Ynt: 2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi Anlaşılan bizim tüketim normal sınırlarda.Ne yapalım, katlanacağız bu duruma..:))
  11. serve

Ynt: Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim? Tiyolar genelde yol güzergahi ve gümrükle ilgili..yani en kısa yolu arayanlara ve sınırdan geçerken nelere dikkat etmelisiniz gibi şeyler.Uygun ve kaliteli yakıt hangi istasyonlardan alınır gibi..Merak ettiklerinizi sorun cevaplamaya çalışayım?
  12. serve

Ynt: 2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi :))Teşekür ederim
  13. serve

Ynt: 2005 2,8 crd Renegade yakıt tüketimi :))Bu anlık veya kısa hesaplama olabilirmi?Ortalama tüketim önemli..Benimde her dolumdan sonra resetleme yaptığımda 99 lt den başlıyor ve kullanıma bağlı olarak 10 lt./100 km kadar düşüyor, fakat genel olarak dediğim gibi pajero 3,2 ve hayvan gibi...
  14. serve

2005 model jeep Renegade aracımın yakıt tüketimi oldukça yuksek olduğunu düşünüyorum.Daha önce jeep marka araç kullanmadığım için belkide ben yanılıyorumdur, ama pajero ile kıyasladığımda yakıt tüketimi bence çok fazla..yani 2,8 crd motor 12-13 lt/100 km. gibi bir yakıt tüketime sahip.Araç...
  15. serve

Ynt: Defenderimla Yurt Dısına Cıkabilirmiyim? Bulgaristana giderken ve tiyolara ihtiyacınız olursa haberim olsun:))

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri