sergenozmercan kullanıcısının son içeriği

1. S

Trumatic C3400 Kaza

dzien dobry panu. jestem turkijem, nie ma po polsku. rozwiązałeś swój problem? Chciałbym ci pomóc. gdzie jesteś?
  2. S

Karavan Hayali̇ne Doğru İlk Adimlar

Teşekkürler. demek istediğinizi anladım. ben aslında her işini kendi gören biriyim ama bir minibüsü alıp karavana çevirecek alan, garaj ve vakte sahip değilim. keşke serbest çalışan biri olsam, yerim de olsa yavaş yavaş yapsam ama maalesef yok. bu nedenle benim buradan öğrenmeye çalıştığım şey...
  3. S

Hayaller tekrar 17 metreküp ducatoya döndüğüne göre bir süre önce basit bir programda çizdiğim ölçülü çizimin fotoğraflarını ekliyorum. nasıl sizce neler düşünüyorsunuz? tam donanımla (webasto, buzdolabı, güneş panelleri vb) yaptırma maliyeti ne kadar olur? ufak tefek yardımlar alarak yaptırma...
  4. S

MTV hesaplamasında 5 yaşında ve 2.0 lt motorlu karavan 1350 tl gibi bir şey çıktı. Ben çok daha yüksek diye biliyordum. acaba minibüsü karavana dönüştürdükten sonrak yanıtınız için çok teşekkürler, işte aradığım yanıt buydu. bu durumda 17 metreküp ducato alıp yaptırmak veya üzeri açılan T5...
  5. S

öncelikle yanıtınız için teşekkürler. ben ihtiyaçlarımızı ve opsiyonlarımı yazdım ama yanıtlayan herkes bunlardan farklı bir öneri sunmuş. biz 1 günlüğüne bile kampa gitsek denizden sonra temiz olmayı istiyoruz ve şişirilebilir bidon sayesinde duş alıyoruz. camper istemekteki amacımız yazın...
  6. S

Yorumlarınız için teşekkürler. Çekme karavan düşünmüyoruz, çünkü biz şimdiye kadar hep doğada, araçların zor gittiği, bozuk, dik yollardan ulaşılan yerlerde, diğer araçların battığı ve bizim onları çektiğimiz kumsallarda kamp yaptık. fiat punto dışarıdan pek öyle görünmemesine rağmen bu yollarda...
  7. S

Herkese merhaba, Tanışma bölümünde de yazmıştım, ben fiat puntosunu mikro campera çeviren bir kardeşinizim. puntomun üzerinde port bagaj var. eşimle beraber fırsat buldukça kamp yapıyor, arabada konaklıyoruz. arabada neredeyse tüm ihtiyaçlarımıza yanıt verecek donanımı kendi kendimize yaptık...
  8. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

herkese merhaba. ben Fiat Punto aracını mikro camper'a çevirerek her fırsatta kampa gitmeye gönül vermiş bir kardeşinizim. daha yeni başladık sayılır ve buradan öğreneceğim, fikir alacağım çok şey olduğunu farkettiğim için üye oldum. hayalim her zaman bir karavan almaktı, fakat maddi durumum o...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri