selektro kullanıcısının son içeriği

1. selektro

Anzer Balı Arıyorum Acilllll....

Herkese çok teşekkür ederim. Anzer deki kooperatifle iletişime geçiyoruz. Hakikisi oradaymış.İlginize çok teşekkür ederim...
  2. selektro

Anzer Balı Arıyorum Acilllll....

Merhaba , kanser hastası bir yakınımız için hakiki anzer balı arıyoruz. Nerden alacağımıza karar veremedik. Çünkü internette çok site var. Sadece Ballıköy'de ki site güvenilir geldi. O da kooperatif olduğu için. Birde Hacettepe Ünv. onaylamış. Bu sitede kötü niyetli insanların olmadığına...
  3. selektro

Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim?

Ynt: Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim? Çok teşekkür ederim Utkubilal deneyeceğim.
  4. selektro

Gps Özellikli Telefonla Dağlarda Ne Yapabilirim?

Merhaba, forumda bir çok konuyu okudum ama kendi ihtiyacıma uygun bir cevap bulamadım . Bu nedenle kimseyi sıkmadan sorularımı sorayım bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. Samsung Grand Prime cep telefonum var, bu telefonla Kaçkarlara gitsem yolumu bulabilir miyim? Telefonuma hangi...
  5. selektro

Karabük-yenice Ormanları'nda Kamp

Ynt: Karabük-yenice Ormanları'nda Kamp Mutluluğunuz yüzünüzden anlaşılıyor. Yenice ormanları hep gitmek istediğim bir yer en kısa zamanda bende gideceğim ,bu resimlerden sonra iyice kıskandım sizi...
  6. selektro

7. Gezenbilir Festivali 2014

Ynt: 7. Gezenbilir Festivali 2014 Sedat Açıl Bey yaşıyor mu? ;) Yok mu bu sene festival, ona göre izin alacağız ...
  7. selektro

Kurs Vermek İçin Etüt Merkezi Vb. Bir Yer Arıyoruz...

Merhaba elektronik ve bilgisayar programlama dallarında kurs vermek için makul fiyatlı bir kurs yeri arıyoruz. En fazla 10 kişinin katılacağı iki sınıflı bir yer olacak ,cumartesi ve pazar günleri 4'er saatlik eğitimler halinde olacak. kiralık etüt merkezleri var ama bize göre pahalı ,biz zaten...
  8. selektro

Kurs Vermek İçin Etüt Merkezi Vb. Bir Yer Arıyoruz...

Merhaba elektronik ve bilgisayar programlama dallarında kurs vermek için makul fiyatlı bir kurs yeri arıyoruz. En fazla 10 kişinin katılacağı iki sınıflı bir yer olacak ,cumartesi ve pazar günleri 4'er saatlik eğitimler halinde olacak. kiralık etüt merkezleri var ama bize göre pahalı ,biz zaten...
  9. selektro

Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

Serdar Kılıç Programları Serdar Kılıç'ı bende takip ediyorum gerçekten çok yararlı programlar yapıyor bazen insanlara söylemeye , anlatmaya çalıştığım şeyleri ekrana taşıyor bizzat yaşayarak anlatıyor helal olsun en güzel lafı da her zaman söylediği '' Doğaya çocuk ekin, doğada insanın nesli...
  10. selektro

Niksar Kamping

Ynt: Niksar Kamping Memleketimde böyle güzel işlerin yapılmasından bir Niksarlı olarak çok gurur duyuyorum. malesef orda değilim o güzelim Çamiçi Yaylasında gezmediğim bir yer yoktur. gidecek herkese bol bol gezin derim o kadar görülecek muhteşem manzaralı yerler var ki. Tüm karavancılara ve...
  11. selektro

5. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali (30 Haziran - 01 Temmuz 2012)

Geçen sene ordaydık nasipse bu senede ordayız inşallah geçen seneden daha kalabalık olması ve güzel etkinlikler olması dileğiyle yaylada görüşmek üzere tüm gezenbilircilere selamlar...
  12. selektro

Şişme yatak hakkında?

Ynt: Şişme yatak hakkında? arkadaşlar bende o resimlerdeki şişme yataktan aldım yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum yaz kampları için ideal bir yatak ama en son geçen sene bolu daki gezenbilir festivalinde kullandım havada biraz soğuktu yatak tam bir buz makinesine dönüştü üstünde yattım ama dondum...
  13. selektro

Doğu Karadeniz Turumuz (1-9 Temmuz 2011)

Ynt: Doğu Karadeniz Turumuz (1-9 Temmuz 2011) hakikatten çok güzel bir gezi olmuş herkes gibi benimde hayalimde kaçkar var karadenizi görmeden ölmemek lazım. paylaşım için teşekkürler...
  14. selektro

NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011)

Ynt: NİDOST; Çamiçi Yaylası Doğa Yürüyüşü (02 Ekim 2011) mükemmel bir gezi olmuş gözümde tütüyor memleketim bu resimlerden sonra daha da özledim dernek olayı çok güzel olmuş tüm hemşehrilerime selam olsun yeni geziler bekliyorum sizden...
  15. selektro

4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (02-03 Temmuz 2011) Erdal Bey merhaba ilginiz için çok teşekkürler yalnız biz 3 kişiyiz arabanızda o kadar yer var mı peki size yük olmayalım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri