SATTA kullanıcısının son içeriği

1. S

AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi

Ynt: AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi Binali Abi, yokluğunu hisstetik, olsaydın kurtarırdın bizi. Sonra ki geziye bekliyoruz. Murat emeğinize sağlık, yetmez fotolar, bir daha ki sefere daha bol fotoğraf istiyoruz. İssoff da görüşürüz.
  2. S

satılık grand vitara koruma demirleri

Ynt: satılık grand vitara koruma demirleri Önceki aracım da JLX'de ön arka ve yanlarda aynı korumadan vardı. Paslanma konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum. Şimdiki aracım Grand, yani sizinkinin aynısı. Önde koruması var fakat arkada yok. Ölçü konusunda sorun yaşayacağımı sanmıyorum. O...
  3. S

Ynt: AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi Arman Abi, Ellerinize sağlık, hem foto hem pizza için :)
  4. S

Ynt: AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi Öyle demeyin, herkese gönderdim tüm fotoğrafları. Senaryo, yapım, kurgu... işleri Selim'den. Sen varken bu işler bize düşer mi, eline su dökebilirmiz:) Spielberg gibisin Selim :) Evet, araçları çizdirdik biraz ama kirlenmesi çamurlanması çok daha kötü oldu :)...
  5. S

satılık grand vitara koruma demirleri

Ynt: satılık grand vitara koruma demirleri Selamlar, Benim de arka korumaya ihtiyacım var, fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz?
  6. S

Ynt: AGOFF Terkos Ormanlı Gezisi 3. Ugur Celik Suzi ile
  7. S

AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :)

Ynt: AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :) Fotoğraflara, videolara bakınca günü yeniden yaşar gibi oldum. Yine keyfli bir gündü Yolu açtığı için Osman Amcanın ellerine sağlık, fotoğraflar, çizilen rota için, yapılan mangal, keyfine doyum olmayan sohbet için herkese teşekkürler...
  8. S

AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :)

Ynt: AGOFF; Polonezköy Civarı Trophy Görselleri :) Selim'le Yasin yine harikalar yaratmış, emeğinize sağlık.
  9. S

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Ynt: AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri Meleklerin farkındayız da :) ne cevherler varmış farkında değilmişiz. Süpersin Aydın :)
  10. S

AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri

Ynt: AGOFF; Darlık Gezimizin Görselleri Fotolar yine şahane :) Ellerinize emeğinize sağlık. Yasin kadar başarılı olamasakta bir kaç fotoğrafta benden.
  11. S

8 haziran 2012 kemerburgaz tarafında hafif off road yapmak isteyen :)

Ynt: 8 haziran 2012 kemerburgaz tarafında hafif off road yapmak isteyen :) Arman Abi var, hala tanışamadığım Selim Sani var :( Burhan var ... Geliriz, uğrarız, tanışırız... Pazara daha çok var, aksilik çıkmazsa görüşmek üzere.
  12. S

ŞİLEDE KAMP

Ynt: ŞİLEDE KAMP Önerim, Hacıllı'da dere kenarı veya Karamandere göl manzarası
  13. S

Kış Lastiği Zorunlu Oluyor! Karar alınmış...

Ynt: Kış Lastiği Zorunlu Oluyor! Karar alınmış... Selamlar, Zorunlu olacak gibi görünüyor. Birlik olup ucuza alma fikrine katılıyorum. Uğur,
  14. S

Satılık BF GOODRICH 215X75X15

Ynt: Satılık BF GOODRICH 215X75X15 Selamlar, Lastikler satıldı, teşekkürler Uğur
  15. S

Satılık BF GOODRICH 215X75X15

Ynt: Satılık BF GOODRICH 215X75X15 Selam, İstanbul, Bostancı'dayım. Ulaşmak isterseniz telefon bumaram 542 402 08 98 Değiştirmeden 2 gün önceki fotoğrafı da buldum. Fikir vermesi için yüklüyorum. Uğur,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri