ruhi kullanıcısının son içeriği

1. ruhi

1973 Defender Arazi Vitesi Kullanimi

Merhaba Arkadaşım Seri 3 lerde şasi numarası, aracın ön kısmında ön makas küpelerinin şaseye bağlandığı yerde dışarıya bakan kısımda (sağ veya sol hatırlayamadım) olması gerekiyor. Buda Şase Numaralarının içeriği
  2. ruhi

Merhaba Arkadaşım Seri 3 lerde şasi numarası, aracın ön kısmında ön makas küpelerinin şaseye bağlandığı yerde dışarıya bakan kısımda (sağ veya sol hatırlayamadım) olması gerekiyor.
  3. ruhi

Güle güle kullan aracını, Bende ki bilgileri paylaşıyorum. LAND ROVER SERİ 3 Dual matik, Takviye, Arazi, ve Seri Kullanım Konumları Dual matik ön aksları tekerden bağımsız hale getiren bir mekanizmadır. istediğinizde ön aksları tekere sabitliyorsunuz, İstediğinizde ön tekerlekler akslardan...
  4. ruhi

Çekme Karavan Yeni Ehliyet

Arkadaşlar bu konuda emniyetteki arkadaşlar bile sağlıklı cevap veremiyor. Biz ehliyetlerimizi yenilerken bu konuyu ısrarla sorduk doğru bir cevap alamadık ve ehliyetimizi BE sınıfı değil B sınıfı olarak alabildik. Ama burada açıklanması gereken bir konu var sanırım B sınıfı ehliyetler Azami...
  5. ruhi

Defender Aliminyum Parça Kasa Kapı Vs.. Basımı Yapan

Ynt: Defender Aliminyum Parça Kasa Kapı Vs.. Basımı Yapan Merhaba arkadaşım. Istanbul ümraniye sanayide Ünal Kılıçkaya usta LR defender ve seri aracların kupa aksamı konusunda Kiymetli bir ustamız. 0532. 465 66 34 (Umarım, telefon yazmam yanlış olmamıştır) Sorunlarına yardımcı olacağına...
  6. ruhi

DEFENDER ''Ustalarını Arıyor - Anıyor''

Ynt: Defender ''ustalarını Arıyor - Anıyor'' Merhaba Arkadaşlar, Ümraniye sanayide Ünal Ustanın yanında Mekanikci Serhat Usta faaliyet gösteriyor. hk. yorum alma imkanı var mı?
  7. ruhi

Ayvacık, Edremit civarında önerebileceğiniz usta arıyorum.

Ynt: Ayvacık, Edremit Civarında Önerebileceğiniz Usta Arıyorum. Teşekkür ederim Osman Bey, Bu hafta Çanakkale'deydim. Biraz keyfini çıkardım.
  8. ruhi

69 Model Tuzla Jeep

Ynt: 69 Model Tuzla Jeep Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim Seyit Hocam, Bahsettiğiniz gibi bu araçta Aydın'dan gelme, demek sonradan takılmış ön camlar, Böyle bir cam denk geldiğinde mutlaka sizi bilgilendireceğim. Selam ve Saygılarımla. Ayhan NAMLI
  9. ruhi

69 Model Tuzla Jeep

Ynt: 69 Model Tuzla Jeep Sevgili Seyit Hocam. Bende de 1969 model uzun şase bir tuzla var, Aracımın ön camı ortadan bölmeli iki parça ve dışarıya doğru açılan makaslı bir kilitleme sistemi var, Vites kolları ise iki adet, Bu araç sivil kullanım için mi üretilmiş, askeri amaçlı mı üretilmiş...
  10. ruhi

Ynt: Ayvacık, Edremit Civarında Önerebileceğiniz Usta Arıyorum. Son Bir kaç resim daha,
  11. ruhi

Ynt: Ayvacık, Edremit Civarında Önerebileceğiniz Usta Arıyorum. Ben İstanbul da yaşayıp sadece bir iki ayda bir, iki haftalığına Çanakkale Ayvacık Sivrice bölgesinde aracı kullanma fırsatı bulabiliyorum. Ve aracın her sorununa hızlı bir çözüm bulma imkanımız olmuyor, Fakat arabamıza keyifle...
  12. ruhi

Ynt: Ayvacık, Edremit Civarında Önerebileceğiniz Usta Arıyorum. Bu arada araçta yaptığımız revizyonlar: 1-Benzin deposunu koltuk altından çıkartıp, kupa altına almış ve bir takım sorunlar yaşamıştık, Depoyu biraz kısaltıp, tekrar orijinal yerine koltuk altına aldık, 2-Ön koltukları bir...
  13. ruhi

Ynt: Ayvacık, Edremit Civarında Önerebileceğiniz Usta Arıyorum. Merhaba Arkadaşlar. Bilgilendirme konusunda çok geç kaldım, mazeretimde yok, kusuruma bakmayın. O günlerde Edremit/Balıkesir sanayide bir parça ararken Mustafa Kırar Usta ile tanıştım, İyi bir jeep ustası, Sağolsun elinden geleni...
  14. ruhi

Merhaba Arkadaşlar, Çanakkale Ayvacık, Etremit civarında 69 CJ6 aracımı orijinaline sadık kalarak gerek mekanik ve gerekse şase ve boya olarak elden geçirip toplayacak ustalara ihtiyacım var, önerebileceğiniz ustalar var ise çok memnun olurum. Bu arada tüm dostlaron 30 Ağustos Zafer bayramını...
  15. ruhi

Yakıt sarfiyatı konusunda acil yardım.

Ynt: Yakıt sarfiyatı konusunda acil yardım. Sevgili İsmail Ustam Geçtiğimiz hafta Çanakkale'ye gittiğim zaman aracı yakın bir beldede bulunan ustaya götürdüm. Ve yakıt sorununu anlattığımda, İncelediğinde karbüratörün iyi olduğunu söyledi, hortumlarda da problem yoktu. Fakat kaçağın depo kaynak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri