rizaserhat kullanıcısının son içeriği

1. rizaserhat

Uyku Tulumu Seçimi - Tüm Detaylarıyla

ayırabileceğin maksimum bütçe nedir?
  2. rizaserhat

Uzun zamandır bu konuyla alakalı yazmak istiyordum ama tembellik ediyordum, sayenizde toparlamış oldum. Teşekkürler. Yapılması gerekenler her ne kadar çok görünse de zamanla refleks haline geldiğinden düşünmenize bile gerek kalmıyor. Önemli olan bir kere o alışkanlığı kazanmak. UYKU TULUMU...
  3. rizaserhat

Bugüne kadar ülkemizin pek çok yerinde, farklı mevsimlerde ve hata yapma lüksünüzün minimum da olduğu ücra yerlerde kamp yaparak edinmiş olduğum acı/tatlı tecrübeler ve yoğun araştırmalar ışığında hazırlamış olduğum uzun ama faydalı olduğunu düşündüğüm özgün yazımı doğaseverlerin faydalanması...
  4. rizaserhat

Kazdağları Çadır Kamp

Türkiye'de hiçbir milli parkta olmayan bir uygulamaya ev sahipliği yapıyor Kaz Dağları Milli Parkı. Gerekçesini anlayabilmek mümkün değil maalesef, en kibar ifadeyle haksızlık olarak nitelendirebiliriz. Bir kere milli parkın girişi sabah 08:00-16:00 arası açık, girişteki görevliler telefonlara...
  5. rizaserhat

İnsan doğaya karşı değil, doğayla birlikte var olur...

İnsan doğaya karşı değil, doğayla birlikte var olur...
  6. rizaserhat

Orman Yasası'ndan Hareketle Kampçılık!

Ormanda konaklama dışında orman yasasının doğru olduğunu ve herkese eşit şekilde uygulanması gerektiğine inanıyorum. Genel kabuller ve doğrular üzerinden hareket etmenin bizim ülkemizde maalesef doğru olduğu kanaatinde değilim. Bugüne kadar doğal çevreye ve orada bulunan insanlara karşı...
  7. rizaserhat

Torkul Göleti Kış Kampı

Merhaba, Bu linkten ihtiyacınız ola bilgilere ulaşabilirsiniz. Torkul Göleti ve Yaylası, Düzce | Total Visits 1277 | Kışın gitmek o bölgeye sıkıntılı olacaktır, şanslıysanız normal bir araçla ulaşabilirsiniz. Kasım başı ilk kar yağdığında gittik, aracımız 4x4 ve lastiklerimiz uygun olmasaydı...
  8. rizaserhat

Orman Yasası'ndan Hareketle Kampçılık!

Merhabalar, Bir doğa ve kamp sevdalısı olarak açmış olduğunuz başlıkla alakalı bilgi ve fikirlerimi paylaşmak istedim. Gerekçelerinden ve madde numaralarından bağımsız olarak önce kanuni alt yapı ile başlamak gerektiğini düşünüyorum. Uzun bir yazı oldu ama sabredip okuyabilirseniz faydalı...
  9. rizaserhat

3 Öğrenci Arkadaşız Kamp Yapmak Istiyoruz Deneyimli Biri Yardım Edebilir Mi?

Merhabalar, sizlere yardımcı olabilmek için burada çok uzun bir yazı yazmam gerekir ama ihtiyacınız olan bütün bilgileri bulabileceğiniz kampagel sitemi ziyaret edebilirsiniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri