rencber kullanıcısının son içeriği

1. R

Durango Ustasi & Tecrubelİsİ Araniyor

Bende 2 yıldır dodge cıyım.Mys amerikan garaj Yasin Usta yı şiddetle tavsiye ederim.Parça konusunda ise Mopar Ali abi her ihtiyacınla ilgilenir.
  2. R

Yakın Zamanda Ucak Ile Yurtdışına Gidip Gelenlere Sorular

Kutuları yanına almazsan hepside şahsınınmış gibi düşün.
  3. R

A/t Lastik Seçimi

%70 üzeri asfalt.acıkcası cüsseli ve ağır araçta fren mesafesi önemli.şehiriçinde birisine dalmak istemem:) durum böyle olunca eğer dediğiniz gibi ise kumho daha mantıklı gibi
  4. R

A/t Lastik Seçimi

Merhaba Arkadaşlar , Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama yöneticilerin affına sığınıyorum.Belki hatırlayacağınız üzere bir süreDodge Ram arayışımı mutlu bir şekilde sonlandırdım.97 model bir Dodge Ram 4x4 sahibiyim nihayet.Aracın üzerinde Bridgestone Dueler A/T 285/75/16 lastikler...
  5. R

Alınık: Amerikan Pickup

Konu kapatılabilir.
  6. R

Orçun Usta'dan Dodge Ram Full Restorasyon

Merhabalar Orçun Ustam , Konularınızı ilgiyle takip ediyorum.Ustalığınız takdire şayan.Sizden yardım almak için rahatsız ediyorum. Alınık: Amerikan Pickup linkteki konuda da belirttiğim üzere amerikan pickup arayışındayım.Eğer uygun olur ve cep numaranızı verebilirseniz birkaç konuda fikir...
  7. R

Güncel.
  8. R

Satilik Ets Tatil Ceki (2100tl Degerinde)

Arkadaşlar ilginize teşekkürler.Çekler satılmıştır.Alan arkadaşa hayırlı olsun.Konu kapatılabilir.
  9. R

Guncel
  10. R

Satilik Ets Tatil Ceki (2100tl Degerinde)

Merhabalar, sirketimden verilmis olan ets tur anlasmali 200-500 tl gibi parca parca cekler halinde toplami 2100 Tl degerinde ve 2018 yazina kadar gecerli harcama ceklerini satmak istiyorum.Ben butik otel yada ev kiralamayi tercih ettigim icin bana pek kullanisli gelmiyor.Isine yarayacak...
  11. R

Guncel
  12. R

Hilux 2012 Kasa Kuşak Çalışmamız

Bu kadar yakisir diyorum
  13. R

Guncel
  14. R

Merhaba Arkadaşlar , Fiyatı abartılmamış , piyasa ederinde olmak üzere 1,5 yada çift kabin 4x4 Amerikan pickup arıyorum. Dodge ram 94-02 , Silverado , Sierra olabilir. Boya takıntım yok ancak bir çok parçası işlemli ve macun zengini araçlar uzak olsun.Bütçe 40 50bin. Daha modelliler için...
  15. R

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba arkadaşlar , Ben Ankara dan katılıyorum İsmim Serkan. umarım aktif takip edebildiğim güzel bir forum olur benim için.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri