perola kullanıcısının son içeriği

1. perola

Karavan Teleskopik Cam Kolu Ve Bağlantılı Karavan Cam Kilidi

Her marka karavan için uyumlu teleskopik kol ve cam kilitlerimiz mevcuttur. İrtibat no 0 538 457 03 60
  2. perola

Karavan Perde Ve Sineklik

Elinize sağlık güzel görünüyor.
  3. perola

Karavan Perde Ve Sineklik

Karavanlarda en büyük ihtiyaçlardan birisi perde ve sineklik tir. Bugüne kadar imal ettiğim camlara ek olarak akordion tipi perde ve sineklikler de yaptım ancak hep aradığım bir ürün vardı.Dışı aluminyum folyolu içi renkli kumaş görünümlü perde.Nihayet onu da buldum ve imalatına başladım.Bu...
  4. perola

Karavan Camı İmalatı

90*55 plastik kasa çift kat cam. İçteki düz olan ikinci kat PET G den imal edilmiştir. Sebebi ise cama extra dayanım sağlamaktır. İnternetten araştırırsanız bu malzemeye balyozla girişirseniz ancak çizebilirsiniz asla kıramazsınız. İrtibat telefon 0 538 457 03 60 Not: Siteye çok seyrek girdiğim...
  5. perola

Karavan Camı İmalatı

Plastik kasa camlarda üretim her ölçüde yapılabilecek duruma gelmiştir. İrtibat telefon 0 538 457 03 60
  6. perola

Karavan Camı İmalatı

0 538 457 03 60
  7. perola

Karavan Camı İmalatı

Perde+ sineklik grubu
  8. perola

Karavan Camı İmalatı

Montajlanmış muhtelif ölçüde camlar
  9. perola

Karavan Camı İmalatı

Bazı cam örnekleri
  10. perola

Karavan Camı İmalatı

Artık camların kasaları monoblok olarak plastikten imal edilmektedir.Her türlü tabiat şartlarına sınırsız yıllar dayanabilen bir malzemedir.Kesinlikle hava şartlarından etkilenmez.
  11. perola

Satılık Araç Üstü Çadır

Çadır duruyormu satıldımı?
  12. perola

Karavan Camı İmalatı

Yeni havalandırma resimlerini aşağıda linkini verdiğim sayfaya koydum. Karavan Tavan Havalandırması İrtibat telefon 0 538 457 03 60
  13. perola

Karavan Tavan Havalandırması

25 cm * 25 cm Havalandırma Gövde 3 mm aluminyum Alt taraftan temizlik parçası ile birliktedir. Talebe göre yine alt taraftan güneşlik ve sineklik imkanı vardır. Cam renkleri talebe göredir.
  14. perola

50 cm * 70 cm Havalandırma Gövde 3 mm aluminyum Alt taraftan temizlik parçası ile birliktedir. Talebe göre yine alt taraftan güneşlik ve sineklik imkanı vardır. Cam renkleri talebe göredir.
  15. perola

40 cm * 40 cm Havalandırma Gövde 3 mm aluminyum Alt taraftan temizlik parçası ile birliktedir. Talebe göre yine alt taraftan güneşlik ve sineklik imkanı vardır. Cam renkleri talebe göredir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri