pasolvon kullanıcısının son içeriği

1. pasolvon

Güney Karavan Gesi 404

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg. konusunda Güney karavanı enine boyuna inceledik uzunca bir süre. Bence konuyu detaylıca okuyun. Konudaki kendi postumdan da bir alıntı yapayım. @tapatalk
  2. pasolvon

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Pandemi öncesinde yerli karavan üreticisi bulmak zorken şimdi elini sallasan imalatçıya çarpmaya başladı. Tahminimce 200'ün üzerinde yerli karavan üreticisi olduğunu iddia eden ve/veya olan firma vardır. Hal böyleyken bu konunun sabitlerde kalmasının bir anlamı yok diye düşünüyorum. Sabit...
  3. pasolvon

Er Karavan Fetih 410

Üstad, bu durum hatalı yükleme sebepli değil de üretimden çıktığında bu şekildeyse çok ciddi bir problem. Problemden öte trafik ve can güvenliği açısından büyük risk. Ağırlık merkezinin dingilin arkasında kalması yılan hareketinin en bildik sebebi. Yollarda çekme karavan sollarken daha...
  4. pasolvon

Er Karavan Fetih 410

Akuplaj çekici araç ile cekilenin bir bütün olması birlesmesi durumu. Yani siz aracınıza romork taktiginizda artik otomobil degil karakteri ve dinamikleri tamamen farkli baska bir arac suruyorsunuz. @tapatalk
  5. pasolvon

Er Karavan Fetih 410

Ben ağırlığın önemli bir kavram olduğu bir araç için, karavan ve masif mutfak tezgahı kelime gruplarının aynı cümlede yer alabileceğini hiç düşünmezdim. Ayrıca hem benzinli hem dizel ile karavan çektim. Akuplaj esnasında konfor arıyorsanız kesinlikle dizel tercih edin. Bu arada sari sitede bu...
  6. pasolvon

A101 E Gelen Erba Karavan, Çekme Karavan Alacaklara Tavsiyeler

Estafurullah, bilgi ve tecrübe paylaşılıyorsa bir işe yarıyor. Portatif tuvalet o kadar mühim bir ayrıntı değil bence karar değiştirecek kadar. 1000 liradan 5000 liraya kadar çok rahatlıkla kendiniz seçerek alabileceğiniz bir şey. Tabi içinize sinmemişse ayrı. Bahsettiğiniz bütçelere göre...
  7. pasolvon

Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

Bu köylerden de fotolar var mı hocam?
  8. pasolvon

Klima ile ısınma biraz masraflı olmuyor mu Yücel hocam?
  9. pasolvon

Tüketim Ekonomisinde Karavan

Ara mesajları okumadım, mesaj sayısına bakılırsa belli ki bir münakaşa olmuş ama ilk mesaja istinaden şunlar geçti içimden; Biz çocuklarımızı büyütürken 1 kerelik parmağını yakmasına izin verdik. Bir daha asla sıcağa kontrolsüz yaklaşmadılar. En hızlı ve kalıcı öğrenme bedel ödeyerek oluyor...
  10. pasolvon

Vay be. Karavana son aldigimda 30tl idi. @tapatalk
  11. pasolvon

A101 E Gelen Erba Karavan, Çekme Karavan Alacaklara Tavsiyeler

2 seneye yakın erba 5.25 kullandım. Ardından ağır diye yabancıların haftasonu karavanı dedikleri 750kg altı modellerden güney bombe 370 kullandım. Erba ve bu tarz küçük karavanlar hakkında 1-2 tecrübe paylaşayım. Erba köklü ve Türkiyenin ilk karavan firmalarından biridir. Merdivenaltı üretim...
  12. pasolvon

Side'de Kamp Yeri Tavsiye

Merhaba, Kendi kullandığım basit bir tüyo vereyim. Google haritalara girip "campground near Side, Manavgat/Antalya" yazarsanız gerçek müşteri yorumlarıyla birlikte Side civarındaki kamp alanlarını görebilirsiniz. Side tarafını dilediğince değiştirebilirsiniz. Zaten uygulama sizin tamamlamanıza...
  13. pasolvon

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Biz bu aracı sadece çekici olarak kullanmıyoruz, hanımın şehir içi ulaşım için de kullandığı araç olarak kullanıyoruz. Dolayısıyla bütçemize uygun olan, hoşumuza en çok giden ve teknik verileri karavan çekmeye de uygun olduğu için tercih ettik. Bir önceki çekici olarak kullandığımız aracımız...
  14. pasolvon

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Evet araç otomatik dizel 1.6 Gerçekten 750kg altı bir karavan ise çoğu zaman arkanızda olduğunu unutabilirsiniz ta ki dikiz aynasına bakana kadar. 4x4 olsaydı dediğim an olmadı. Arazide kullanmadim ancak %10 civarı eğimli kuru toprak/mıcır zeminde problemsiz çekmişliğim var. Emin olmamakla...
  15. pasolvon

Ormanya Kamp Ucretı Hakkında Bılgı Lutfen

Ormanya ücretsiz bir belediye kampıdır. Ancak haftasonları çok yoğun olur. Önceden arayıp rezervasyon yaptırmayı denemenizi öneririm.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri