OverSpeed kullanıcısının son içeriği

1. O

Kayak Pantolonu Tavsiyesi

Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi büyük bedenler kalmamıştır tahminimce ama küçük beden belki bulabilirsin. ewet ben de ykm de görmüştüm royaltech i baya kaliteli duruyolar .zaten arkadaşımm da almıştı geçen sene o da çok memnun kalmıştı.Ve bir de royaltech yerli üretim sanırım,öyle olması da...
  2. O

Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi Ben Ankaradaki metrodan aldım Etliğin o taraftaki.Metro alışveriş marketindenama, yanlış anlaşılmasın,metro istasyonundaki dükkanlardan deil:)
  3. O

Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi :) Bence de
  4. O

Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi Dün metrodan active kayak pantalonunu aldım ve bugun test bile ettim,Bolu geredede arkut dağında.gayet başarılı ve fiyat olarak da indirime girmiş metroda 40ytl bu fiyata cok super bence.almak isteyenler hemen gitsin çünkü bedeni kalmıyor.Bu arada sana teşekkür...
  5. O

Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi autowah nike ın üşüttüğü doğrudur zaten eline alıp incelediğinde bile anlaşılıyor.sanırsam nike bu işe yeni girdi, o yüzden pek içime sinmedi benim de.
  6. O

Öncelikle herekese merhaba siteyi yeni buldum ve üye oldum.bu da ilk mesajım. 2 gündür kayak pantolonu araştırması yapıyorum.100-150ytl arasında birsürü pantolon gördüm.kafam baya karıstı açıkcası. öncelikle cresta pant 120 ytl. idi249dan düşmüş nike acg nin pantolonu vardı o da 110 a falan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri