onurordek kullanıcısının son içeriği

1. O

Reşit Olmadan Üstüme Motor Ala Bilir Miyim ?

KARAYOLLARI TRAFİK YÖNETMELİĞİ Reşit Olmayan Küçükler Adına Araç Tescili Madde 74- (Değişik: RG-31/12/2004-25687-3. Mükerrer) Zihinsel (Değişik ibare:RG-17/4/2015-29329) engelliler ile reşit olmayan küçüklerin sahibi bulundukları aracın, tescil kuruluşlarında adlarına tescillerinin...
  2. O

Çankırı’da Kamp Ekibi

Var mı ? Ankara'da yaşayan bir Çankırılı sordu.
  3. O

Bisiklet Ile Evden-İşe Gitmek İstiyorum

Ben de benzer konuları hatırlatmak isterim. Şehir içi için şehir bisikleti, geceye kalınacaksa aydınlatma gibi ve bisiklete özel forum çok güncel ve uğrak mekan. Takip edebilirsiniz. İlk günler biraz sabıra ihtiyaç oluyor tabi.
  4. O

Altın Elbiseli Adamı Kaybettik

Ben de onun vidyoları ile motosiklete başlamıştım. Üzüntüm de geçecek gibi değil. Bu işe çok emek vermişti.
  5. O

Kamp Işletmecisinin Kaydı Yaptıktan Sonra Kimliğinizi Iade Etmeme Hakkının Olmaması Hakkında

Kimlik kartları için emsal karar Haklılığınızı ortaya koyan bir Kamu Denetçilliği Kurumu kararı da var.
  6. O

Eymir De Balık Tutmak Ve Kamp Yapmak Hakkında Bilgi!!!

Turlarken olta atanları görmüştüm. Bununla birlikte ateş yakmak yasak deniliyor. Kamp atmanın da yasak olabileceğini ve bu yaz mevsiminde izin hiç izin verilmeyeceğini düşünüyorum.
  7. O

İstifaaaaaaa, Bekle Beni Dünyaaaa!!!!

Dört duvar içinde durmadan sızlanan, mutsuz görünen ve gerçekten memnuniyetsiz bir insan olarak tebrik ediyorum. Takip etmeye çalışacağım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri