omertcan kullanıcısının son içeriği

1. O

Karavana Sonradan Banyo Yaptırmak ?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ilk ve son paylaşımınız tam istediğim ve aradığım gibi. Bursadaki firma sadece psa grubuna uygun yapıyormuş benim transite olmazmış Adana'da ki firma 2cm boşluk kalır isterseniz yaparız dedi, nakliye işini halledebilirsem getirteceğim, yoksa burada başka...
  2. O

Bilgi için teşekkür ederim, nette biraz araştırdım 6500tl civarına duş teknesi ve lavabo bir yapılmış modellerini buldum yan duvarlar dahil bir model göremedim, komple duvarları dahil dediğiniz gibi hazır tak kullan bir şeye denk gelirseniz linklini paylaşırsanız çok makbule geçecek.
  3. O

Merhaba, geçen hafta karavanımı aldım, benden önceki sahibi ihtiyaç duymadığı için banyo yaptırmamış onun yerine dolap yaptırmış, ben ölçtüm, boy dolabı+yanındaki üst dolabı çıkartılınca 112cm genişlik elde ediliyor, bu 2 dolabı söktürüp yerine banyo yaptırmak istiyorum ama kendim yapamam...
  4. O

M1 Karavan Kış Lastiği Zorunlu Mu?

Aracın muayenesi bitik olduğu için önce muayene yaptırdılar, bende acaba yaz lastiği ile geçer mi diye tereddütte idim ama geçti, bugün karavanın satışını alıp Ankara dan İstanbul'a geldim yolda 2 radar harici ekip falan yoktu yollar gayet güzeldi, yavaş yavaş geldim. Yalnız gitmeden 2 tane...
  5. O

Tebliğ muallak, yolcu ve yük taşımayan hususi binek araç muaftır diyor ama alacağım karavanın ruhsatında "yük nakli - hususi " yazıyor, kışın kullanacak olsam sorun değil oradan 6 lastik alır taktırır keyfime bakarım ama kışın kullanmayacağım bir araca sırf 500km yol gitmek için 12bin tl ekstra...
  6. O

Merhaba, Karavan alma arifesindeyim anacak alacağım araç iç anadolu da ben ise istanbuldayım, aracın üzerinde yaz lastikleri varmış, Karavan M1 sınıfı olsada acaba uygulamada farklı birşey varmı (hani 1. köprüden M1 geçiyor ama karavan olarak açıklama 2. köprüde var ve oradan geçebilir deniliyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri