off road runner kullanıcısının son içeriği

1. off road runner

B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Rica ederim. Sizlere de güzel geziler dilerim. İnstagram: @kerim_yollarda
  2. off road runner

B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Beğeniniz için teşekkürler. Nice güzel gezmelere. instagram hesabım : kerim_yollarda
  3. off road runner

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Güzel coğrafya, güzel fotoğraflar. :)
  4. off road runner

2010_2014 dahil 5 sene üst üste gittiğim Karadeniz'e, 2014 'den beri gidemedim. Şu aralar yine gidesim geldi.
  5. off road runner

Fotolar gözükmüyor diye epeydir siteye giriş yapmamıştım. Şimdi, fotoların artık gözükebildiğini gördüm. Harika...
  6. off road runner

Yolda Biri Var Müthiş Doğasıyla Pürenli Yaylası

Çok güzel manzaralarda, güzel bir gezi yapmışsınız. Nice güzel geziler dilerim
  7. off road runner

Tosya'nın Iki Güzel Gölü

Diğer gölü bilmem ama özellikle dipsiz göl oldukça küçükmüş ancak sizin çok güzel fotoğraflarınız ve anlatımınız ile masalsı ve görülesi bir hale gelmişler. Nice geziler dilerim.
  8. off road runner

Garip Ve Gezileri 2017

Ankara'nın tarihi ve güzel yerlerini gezmişsiniz. nice geziler dilerim.
  9. off road runner

Rubicon Gezi Fotoğraflari

Her şey güzel de, en güzeli ufaklık. Keyfine diyecek yok :)
  10. off road runner

Forumda Fotoğraflar Görülmüyor

20 ocak 2016 tarihli "fotoğraflar gözükmüyor başlıklı" yazıma, bu gün cevap yazarak fotoğrafların nasıl gözüktüğünü açıkladım. Sanırım faydalı olur ( aslında yazdığım cevabı, ilgili topikten kopyalayıp buraya yapıştıracaktım ama ne mümkün. O iş de biraz garipleşmiş, anlamadığım bir hale dönüşmüş )
  11. off road runner

Fotoğraflar Gözükmüyor

Merhaba, size bir örnek vereyim. Bana ait aşağıdaki paylaşım var. Sayfanın orijinali www.gezenbilir.com/konu/dogu-kardenizde-daglarinda-11-gun-gezdim-karadeniz-ne-guzelmis.78372 iken fotolar gözükmüyor. Ancak, www.gezenbilir.com/f/index.php?topic=78372.0 yazınca gözüküyor. Ben de çok...
  12. off road runner

Akyaka-fethiye_datça Gezisi 7-15.eylül.2016

Defalarca gittiğim ve ne kadar gitsem bıkmayacağım güzel yerleri gezmişsiniz. En son geçen sene Datça'ya yakın bir koyda bir ay kaldım. Paylaşımlarınız için teşekkürler.
  13. off road runner

Izmir'den Hopa'ya Karadeniz Gezisi

D.Karadeniz'e 2011 ve 2014 yıllarında gittim ve burada paylaştım. Defalarca da gitsem bıkmam. Paylaşımlarınız ile bir kez daha hatıralarım canlandı. teşekkürler.
  14. off road runner

Suvlar Arasında En İyi Fren Duster'da

2010 yılında Duster daha yeni çıkmıştı. Bayide yoktu bile. Not bıraktım, ilk araçlar gelir gelmez aradılar, gidip baktım ve denedim. Evet, 1976 yılından beri ehliyetli olarak araç kullanan ve elinden onlarca araç geçmiş biri olarak freni beni pek tatmin etmedi ama almamı engelleyecek kadar da...
  15. off road runner

Yunanistan'da 7 Hafta, Mayis-temmuz 2016

Güzel fotoğraflar ve anlatımınız için teşekkürler. Gördüğüm kadar coğrafya bizim coğrafyaya çok benziyor. Ancak Türkiye daha bakımlı ve lüks. (Hatta bazen fazla abartılı ). Kayalara oturmuş manastır, Sümela Manastırını andırıyor. Bir de merak ettim, adamlar Evripos Boğazındaki eski köprüyü ne...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri