nkongur kullanıcısının son içeriği

1. nkongur

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı Bende deniz için düşünüyorum. Marin modellerindeki yüksel fiyat farkı illa marin olması gerekli mi diye düşündürtüyor. Yanancı üretimlerde böyle bir fark hatırlamıyorum. SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. nkongur

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı Standart tip ile marin arasındaki donanım farkı nedir? Ben teknem için böyle bir şey düşünüyorum. Cihazı muhafaza edeceğim yer kuru bölge. Yinede marin özellikli mi tavsiye edersiniz? Sent from my iPad using Tapatalk
  3. nkongur

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. hayırlı olsun, üyelik için gerekenleri sabırsızlıkla bekliyorum. böyle bir derneğin gerçekleşmesine katkıda bulunan herkese canı gönülden teşekkürler
  4. nkongur

Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal

Ynt: Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal Değerli ayna arkadaş, salmayı hareketli yapmaktan başka çare yok sanırım. ayrıca en kullanışlı yöntem de o olacak gibi. malum sabit salma ile arabanın tavanında taşımak zor olacaktır.
  5. nkongur

Ynt: Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal Oooo Umut Bey bunlar harika haberler. En kısa sürede yanınıza uğruyorum. Selamlar
  6. nkongur

Ynt: Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal merhaba, maalesef henüz halolmadı. gerek hava koşulları gerekse iş yoğunluğundan bir türlü uygun zamanı yakalayamadık. ama hazirana bu kadar az kalmışken acele etmem gerektiğinin de farkındayım. birbirimize yardım edebileceğimiz birşey varsa görüşelim. Nuri...
  7. nkongur

Sağlıklı mısınız, işte size 16 ipucu !..

Ynt: Sağlıklı mısınız, işte size 16 ipucu !.. ben 14 kez nefes aldım sırt üstü yatarken. 1 yıl önce sigarayı bıraktım, o zamanki nabız sayım rölantide 93 idi. şimdi hiç bir şey yapmıyorken 70-72 arası.
  8. nkongur

Ynt: Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal çok teşekkürler umut bey, hem buradaki hem de telefondaki sıcak ve yardım sever tutumunuz için. en kısa sürede buluşmak dileğiyle
  9. nkongur

Kayıkçılar için "Bin Adalar"

Ynt: Kayıkçılar için "Bin Adalar" Çok güzel fotoğraflar. Ne güzel evler inşa etmiş adamlar, insanın orada olası geliyor. Türkiye'de bu şekilde adacıkların sık olarak bulunduğu yerler var mı acaba? Çeşme Ildırı açıklarında bir kaç adanın yan yana geldiği bir bölge var. Hatta eşek adası turları...
  10. nkongur

Ynt: Küçük Güzeldir. Yelkenli Sandal Çabuk yanıtınız için gerçekten çok teşekkürler. Benim sandalım Alman Klepper firmasının Master modelinin Türkiye'de yapılmış bir replikası. Maalesef tekneyi kopyalayan kişi yelken donanımını göz ardı etmiş. 2008 yazında aldım. Ama sizinde bildiğiniz gibi...
  11. nkongur

Merhaba dostlar. Her ne kadar katılımım az olsada bu siteden çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim. Bütün katılımcı dostlara binlerce teşekkürler.... Sizlerle yeni yeni girmeye başladığım dünyayı paylaşmak istedim. Aşağıdaki tekneler bana birer sanat eseri gibi gözüküyor. Umarım sizlerde zevk...
  12. nkongur

Barometre-Termometre İlişkileri

Ynt: Barometre-Termometre İlişkileri malumat için çok teşekkürler. bir kaç ay önce bir hevesle aldığım barometreyi çıkarıp gerekli kalibrasyonları yapayım bari. sizin yazdıklarınızla daha anlaşılır gözükecek gibi.
  13. nkongur

Dağda "Taş Baba" İmalatı :)

Ynt: Dağda "Taş Baba" İmalatı :) sayenizde taş baba diye bir nesneyi öğrendim teşekkürler
  14. nkongur

Doğada Tek Başına Yürüyüş

Ynt: Doğada Tek Başına Yürüyüş ekitaplar için çok teşekkürler.
  15. nkongur

Kişisel Galeri (mudman)

Ynt: Kişisel Galeri (mudman) çok güzel kareler, insanın içinde makinayı kapıp dışarı çıkma hissi uyandırıyor. bayram sonrası bisikletle boğaz kıyıları gezmesi planıma fotoğraf makinasınıda ekliyorum sayenizde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri