nivankara kullanıcısının son içeriği

1. N

Suzuki Samurai Yardım!

Ynt: Suzuki Samurai Yardım! hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum bu arada samurainiz kaç model ve ne kadar yakıt tüketiyor bilgi verebilirseniz çok sevinirim?
  2. N

Dodge S100 Yardım

arkadaşlar sırf görüntüsü için dodge s100 düşünüyorum sadece otobanda gidecek araç.Yani uzun yol olarak düşünülebilir. S100le ilgili soruma gelince,bu araçların az yakan bir motorlusu var mı uzun yol için dizel veya lpgli?
  3. N

Suzuki Samurai Yardım!

Ynt: Suzuki Samurai Yardım! Hocam seriesten kastin? Defenderlar falan mi?
  4. N

Suzuki Samurai Yardım!

Sevgili gezenbilir ailesi. Şimdi olayı özet geçmeye çalışacagım uzatırsam veya yanlış yerde yer alıyorsa mazur görün. Ben yaklaşık 1senedir arazi araçları üzerinde yoğunlaşıyorum. Ankarada yaşıyorum ve üniversite öğrencisiyim. Standart denilecek bir aylık gelirim arabaya da harcayacak aylık 3 5...
  5. N

Acıl Yardım Cj5

Ynt: Acıl Yardım Cj5 Herkese yorumlari icin tesekkur ediyorum bu araclar hakkinda arastirmalarim hala devam ediyor. Chala abim ankaradaysan 05436061810 bana ulasman mumkun mudur?
  6. N

Samurai Yardım

Arkadaslar merhaba cj niva samurai gitgelinde uzun arastirmalar sonucu bir samurai alma konusunda karar kildim. Ve simdi sormak istedigim sey sj410 mu sj413 mu almaliyim hangisi yakit acisindan,parca ve usta acisindan daha sancisizdir. Ankarada bu aracin parcasi ve ustasi konusunda guvenilir bir...
  7. N

Acıl Yardım Cj5

Oncelikle butun gezenbilir.com forum uyelerine merhaba. Ben 21 yasinda universite ogrencisiyim bundan once binek anlamda bir kac araba deneyimim oldu ve hepsi de husranla sonuclandi. Yani bu 2.el araba isinden cok zarar ettim ogrenci halimle fakat hala da etrafimda "al bir palio,accent keyfine...
  8. N

Lada Nıva Acil Yardim!

Oncelikle butun forum uyelerine merhabalar. Oncelikle kendimi tanitayim,ben 22 yasinda hacettepe universitesinde ogrenciyim.Aylardir gezenbilirin catisi altinda lada niva arastirmasi yapmaktayim. Hepsini ayni konu altinda toplamak ayni zamanda da ogrendiklerimi tasdik etmek amaciyla yaziyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri