mystic kullanıcısının son içeriği

1. mystic

Satılık Ambulans Minibüs Karavan Için

Sahibinden comda van panelvan bölümü VW transporter detay ve açıklama için
  2. mystic

Satılık Karavan Için Ambulans Vw T4 Minibüs

Sahibinden com van&panelvan VW transporter açıklama ve detay için
  3. mystic

750 Kg Altı Diye Satılan Ancak 850-950 Kg Olan 2. El Avrupa Karavanlarla Seyahat Ve Belge Sorunu

Benim avrupa karavanim 4.90 m hem ruhsatinda hemde sasesinde 640 kg 1. Avrupa karvanlar yerli karvanlardan kullanilan malzeme acisinda kat kat hafif ve cok daha kalitelidir Avrupa karavanlarin agir oldugu kanisina nereden vardiniz ?
  4. mystic

Motorunuz Nedir?

2000 Yamaha vmax 1200 Uzun yol ve gezi
  5. mystic

Daihatsu Materia Kullanan Kaç Kişiyiz

Daihatsu Materia kullanan uye dostlar bu bölümde fotoğraf ve konum ekleyerek toplanalım derim
  6. mystic

Freelander Almak İstiyorum

Ynt: Freelander Almak İstiyorum Bilgileriniz. icin Cok tesekkur. Ederim.
  7. mystic

Ynt: Freelander Almak Istiyorum ..neden ? Sevgili Dostlar öncelikle önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler Sitede okuduğum konulardan çıkardığım ilk öncelik ; - Alınacak aracın istenilen ihtiyaçları karşılayacak olması - beklentiler ( yeni araç alacaklar arasında ki okuduğum...
  8. mystic

Ynt: Freelander Almak İstiyorum Risk alalim dostlar ; Madem bu araclara gonul verdik Katlanmak gerek
  9. mystic

selam dostlar gezenbilirde karavancılık ve clasic vw grublarinda takip ve katılımcılığım var uluslar arası yabanci bir firmanın ege bölge satış yöneticiliğinden Mart 2014 tarihinde emekli oldum yabancidiziizle marka bir çekme karavanımız ve vw t3 1.9 tadı aracım var clasic araçlarla...
  10. mystic

Ynt: Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Ynt: Ynt: Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum? Gezenbilir , "Vwolkswagen T3cüler kaç kişiyiz " başlıklı forumdan en son sayfada aracımı görüp değerlendirme yapabilirsin
  11. mystic

Ynt: Dacia Duster Ve Caretta Karavan Alcam Yardımlarınızı Bekliyorum?

Selamlar Karavan çekmek için araç olarak vw T3 öneririm Kullanımı hem zevkli hem minibus ( şuan otomobil olarak ruhsattar değişiyor ) Vergisi vizesi sigortası ucuz İçinde 2kişide ayrıca yatabilir arka koltuklar yatak oluyor . Tabii westfaliasını alabilirseniz dahada kebap olur. Anladığım...
  12. mystic

Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Ynt: Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz... Gökçen bey tekrar hayırlı olsun dileklerimi buradan da iletmek istedim Ben Mustafa Döner ( mystic ) yazılarınızı okudum çok sevindim aracı size satmakla Doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum İstekle zevkle heyecanla araca...
  13. mystic

Klasik Karavan Topluyoruz

Ynt: Klasik Karavan Topluyoruz Commere bir türlü el atamadım Hymer 55'in eksikleri ve bakımı vardı tamamladım sonrasında ne yazıkki satıldı Vw T3 lerden elimde 3 tane var onların alımı getirilmesi ufak tefek işleride biraz zaman aldı İnşallah siesta' ya girmeden başlarım
  14. mystic

Klasik Karavan Topluyoruz

Ynt: Klasik Karavan Topluyoruz Hafta sonuna kadar detaylı resim koyacağım Selamlar
  15. mystic

Vw T3 Diesel 1,9 Turbo Tdı Otomatik Şanzıman Arıyorum

Otomatic şanzıman arıyorum 541 5935028

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto