muratkocas kullanıcısının son içeriği

1. M

Yeni Jimny 2018-2019

Selamlar Yeni jimnyler 2 yıldır yollarda... Kullanıcılar deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba ? Bir outdoor aracı olsa da Asvaltta 110-120 km/h keyifli bir hız mıdır? Yoksa daha düşük bir hız mıdır bu aracın makul asvalt sürati ?
  2. M

Yeni Jimny 2018-2019

Video: https://youtu.be/G4phGIq-mf4
  3. M

Yeni Jimny 2018-2019

Güle güle kullanın... Ben de almak istiyorum. Lastik orijinal ölçüde Hankook var sanırım.
  4. M

Yeni Jimny 2018-2019

Ciddi bir üretim hatasının tespit edildiği belirtiliyor. ABD'de yılın otomobili ödülleri için teste gönderilen 2 Jimny'nin ikisinde de aynı hata görülmüş... Hafif bir virajda bile yol kenarındaki bariyer başka bir araç olarak algılanıp,acil durum freni devreye giriyormuş Video...
  5. M

EN GÜZEL PUSULALI SAAT

Ynt: EN GÜZEL PUSULALI SAAT Arkadaşlar iki gün önce tissot t-touhc bir saat aldım. Fakat kullanma kılavuzu çıkmadı içinden. Altimetre denize ayaklarımı sokmuşken 78 mt. deniz seviyesinden yukarıda olduğumu belirtiyor. Bunun nasıl kalibre edildiğini bilen var mı acaba? Teşekkürler... M.Koçaş
  6. M

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? Aslında bu konu hiç te bu kadar uzun tartışılacak bir konu değil. Silah ya saldırmak için kullanılır ya da savunmak için.Dünya üzerinde insanoğlu denen canlı varolduğundan beri diğer insanlardan korunmak için silahlanmaktan başka yol...
  7. M

Kuş Gözlemciliği için Dürbün Tavsiyesi

Ynt: Kuş Gözlemciliği için Dürbün Tavsiyesi Bu biraz bu işe vereceğiniz paraya bağlı. Fiyat ve performans karşılığı olarak düşünürseniz binoculer tarzı en uygun dürbün şu anda Nikon Monarc ATB. 10x42 veya 12X42 uygun. Amerika fitatı 300 dolar civarı.
  8. M

Mesafe Tahmini

Ynt: Mesafe Tahmini Kabaca mesafe tahmin etmek için yukarıda arkadaşların bahsettiği yöntemler kullanılabilir. Ancak çok net bir mesafe ölçümü yapmak gerekiyorsa mutlaka cihaz kullanılmalıdır.Rancefinder (mesafeölçer) denen cihazlar genelde yivli tüfekle yapılan avlarda...
  9. M

Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi

Ynt: Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi Selamlar Hyena umarım yardımcı olabilmişimdir. Şükrü bey, iki link vereceğim.Buralardan istediğiniz sentetik kundağı bulabilirsiniz.11 Eylül saldırısından sonra bazı firmaların müslüman ülkelere silah parçası göndermelerinde sorun oluyor.önce...
  10. M

Ynt: Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi Ben en iyisi bir shotgun tüfek nasıl seçilir onu anlatmaya çalışayım... Shotgun tabir edilen tüfeklere Türkiyede yivsiz av tüfeği diyoruz. Tek kırma,çifte veya superpoze,pompalı veya yarı otomatik türleri vardır.Rifled Slug namlulu shotgunlar...
  11. M

Ynt: Pompalı Tüfek (Pump Action Shotgun) Seçimi Ucuzluk ve kalite yanyana olmaz... Pompalı tüfeğin efsane markası Remingtondur.Fiyat/performans değerlendirmesinde en uygun tüfektir. Remington 870 serisi içinde nüans farkları olan 25 ten fazla çeşit tüfek var... Hangisinin seçileceği ise...
  12. M

Çanakkale ve Balıkesir'de Deniz Kenarı Uygun Kamp Yerleri ?

Ynt: Çanakkale ve Balıkesir'de Deniz Kenarı Uygun Kamp Yerleri ? Küçükkuyu ve Assos arasındaki sahil yolu üzerinde bir kaç kamping var.Tuvalet,duş,mutfak ve çamaşırhane hizmetleri var.Fiyatları hakkında bilgim yok.Keza Akçay,Ören,Ayvalık ve Cunda'da da benzer tesisler var.
  13. M

Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)?

Ynt: Kampta Güvenlik (İnsana Karşı)? İnsanlık tarihinin başından beri insanoğlu,diğer insanlardan korunmak için silahlanmaktan başka bir yol bulamamıştır.
  14. M

Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi

Ynt: Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Arkadaşlar bu doğaya sülün salma işleriyle ne kadar ilgilisiniz bilmiyorum.Ben bizzat içindeyim de o yüzden düşüncemi beyan ediyorum.Benim dahil olduğum avcı örgütü ve diğer avcı örgütleri bu işe zaman ve para harcadık.Açıkçası elde edbildiğimiz...
  15. M

Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi

Ynt: Kene Isırması - Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Avcıların hedefi olmazlar pek te... Tilkilere iyi ziyafet olurlar... Adı da avcılar vurdu olur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri