MuratHoca6887 kullanıcısının son içeriği

1. MuratHoca6887

2008 Kia Sorento Alt Koruma

Bu forum ölmüş ağlayanı yok...
  2. MuratHoca6887

2008 Kia Sorento Alt Koruma

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra yeniden bir sorento aldım. 2008 model x-Force 99 bin km de. Bundan önceki aracım Nissan Pathfinder R51 idi. Ona çelik alt koruma almıştım ve taşlı yollarda içim rahat kullanıyordum. Şimdi Sorento için de aynı şekilde çelik alt koruma almak istiyorum...
  3. MuratHoca6887

İnfiniti Fx35 Hakkında Bilgi

Hocam bence 17-20'ler de biraz hayali geldi. Gerçi sürüş tarzına göre değişebilecek bir durum bu. Yakmak isteyen 10 da yaktırır 30'da.. Turbo bakımı derken genel olarak yazmıştım onu. Hani şu araç nasıldır alınır mı diye sorulunca bilende bilmeyende hemen Turbo enjektör iyi baktır vs yazarlar...
  4. MuratHoca6887

Cevabınız için teşekkür ediyorum. İlanlara baktığımda geneli LPG'yi yeni taktırmış ve satışa koymuş. Demekki bundan dolayı. Demekki taktıran sorun yaşıyor. Açıkcası ortalama tüketim çok değil motoruna göre. Benzinde kullanılabilir. Daha önce pathfinder vardı. 10-12 lt tüketim vardı. Hadi bu da...
  5. MuratHoca6887

Günümüz araçları için fazlasıyla demode düşüncenize katılmıyorum. Şahsen çok modern durduğunu düşünen biriyim. Yüksek hacimli motora neden eksi olarak düşündüğünüzü anlayamadım. Yakıt tüketimi araştırmalarıma göre 12-15 LT arası şehir içi. Böyle bu motor için gayet ideal ki yukarıda da yazdım...
  6. MuratHoca6887

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar Fx35'lere takmış durumdayim. Büyük ihtimalle de alacam. Ama araç hakkında çok bilgim yok. Bu aracın kronik problemleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Yakıt, vergi gibi konulara girmeyelim lütfen. Bu konuları kafama takmıyorum. Alırken nelere dikkat edeyim...
  7. MuratHoca6887

Pathfinder Kullanıcıları

1 senemizi doldurduk Aslan Parçasıyla. 💪
  8. MuratHoca6887

Pathfinder Kullanıcıları

Hayırlı olsun. Bende geçen ay aldım. 2006 modelini. Gerçekten harika bir araç. Ben 1 aydır çok memnunum. Sizde memnun kalırsınız inşallah..
  9. MuratHoca6887

Kronik Problem : Radyatörden Dolayı Vites Kutusunun Bozulması

Radyatör değişiminde şanzıman yağının değişmesine gerek var mı acaba? 4 bin km önce değişmiş çünkü yetkili servis kayırlarında var. Saf su ve Antifiriz ayarladım :)
  10. MuratHoca6887

Tavsiyeleriniz ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Uzun bir bekleme süresinden sonra istediğim gibi düşük km'li boyasız bir pathfinder aldım. Size her konuda katılıyorum. Necmettin Develi forum başkanı. Kendisiyle de görüştüm. O da radyatör değişimi yapmamı söyledi ilk olarak...
  11. MuratHoca6887

Facebook Pathfinder grubuna üyeyim. Orda kale marka öneriyorlar ama fiyat olarak bana çok yüksek geldi. 1300 TL gibi bir fiyattan bahsediyorlar. Sök tak su antifiriz vs 2000'e yaklaşacak nerdeyse. Aracımı yeni aldım 100 bin km de. Değiştirip değiştirmemekte kararsız kaldım. Usta orjinalin yerini...
  12. MuratHoca6887

Doğru radyatör derken neyi kasteddiniz? Malzeme özelliği mi marka mı yoksa orjinal ürün mü?
  13. MuratHoca6887

O zaman belli bir km aralığında sürekli radyatör değişimi yapılması gerekiyor doğru mudur? Yani kökten bir çözüm yok anladığım kadarıyla.
  14. MuratHoca6887

Bende merak ettim bu konuyu. Araç sahipleri bu sorunu nasıl çözdüler acaba. Her 100 bin kmde bir şanzıman revize etmemişlerdir herhalde.
  15. MuratHoca6887

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci---- Doğa Gezgini ---- Tokat

Aslında resimdeki aracı hatırlıyorum. 1 gün ilanda kalmıştı. Telefonda görüşmüştüm. Ertesi gün sahibi aradı beni. Satmaktan vazgeçtiğini ve 2 ay sonra satacağını söylemişti. Kısmet sizeymiş demekki..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri