msmt kullanıcısının son içeriği

1. msmt

Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı

Ynt: Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı GÜNCEL 3 yıldan fazladır bendedir, off road ve doğa gezileri için hazırlanmıştır. Evin tek aracıdır, şehir içi şehir dışı sürekli kullanıyorum. Arazi kullanımı aldığımdan beri 100kmyi bulmamıştır. Fiyat:19000tl, pazarlık sünnettir...
  2. msmt

Ynt: Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı Abi sağolasın, yazdıkların senin güzelliğin , Bu camiada birbirimizi tanıyoruz, araçlarımızı biliyoruz, 3 kuruş için birbirimizi üzmeye değmez değilmi. Ben nasıl işimi görecek sorunsuz bir araç istiyorsam başkasınında aynı hakka sahip...
  3. msmt

Ynt: Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı Güncel... 10bin km bakımı yapıldı; motor yağı, yağ filitresi, hava filitresi, bujiler değiştirildi, hidrolik sistem, balatalar kontrol edildi, İlave olarak ; ön difransiyel, arazi şanzımanı ve arka difransiyel yağları değiştirildi, gaz...
  4. msmt

Ynt: Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı Sağolun, Aracın rengi füme, motor kaput içi kırmızı aslında bordo, doğru görüyorsunuz, aracın orjinal rengi bu. Ben aldığımda boyatılmıştı ilk mesajda bunu belirttim.
  5. msmt

Ynt: Kelepir , 98 model otomatik jlx 5 kapı, donanımlı Güncel, Yeni fotolar ekledim, Bu arada unuttuklarımı da yazayım dedim,araçta ilave özellikler; - Park sensörü, - uzaktan kumandalı anahtarı, - Akü 3 ay oldu değişeli - Şarj dinoması (sıfır alındı) 6 ay oldu değişeli, Araç otomatik...
  6. msmt

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Pazar günü zevkle izledim. İlk bölümdeki aksiyon gelecek bölümlerin daha bi heyecanlı geçeceğinin müjdecisi gibiydi. Yaşanan tehlikelerde de kayıpların olmaması sevindirici. Emeği geçen tüm arkadaşların eline, aklına, ekipmalarına ve...
  7. msmt

3 yıldan fazladır severek kullandığım kocaoğlanı satıyorum, Fiyat:19500tl, pazarlık sünnettir. Özellikler, japon 1.6 jlx 5 kapı otomatik sıralı sistem lpg (garantisi devam ediyor) 220bin (150 binde motor sıfırlanmış) füme renk, etekler gri (orinal rengi bordoymuş) 30" lastik cooper st 5,72...
  8. msmt

Ankara Grubu Kazanda Yağmur Altında Araçlara Yüzme Eğitiminde-16-10-2011

Ynt: Ankara Grubu Kazanda Yağmur Altında Araçlara Yüzme Eğitiminde-16-10-2011 Ya bende millet nerde diyordum, eğlenceli mekanlara gidilmiş. Hasarlı arkadaşlara geçmiş olsun. Pazar 11igeçti evden çıkmamız, Kurtboğazının sonuna Pazar girişine geldim, kıyıda birkaç araç vardı onların yanına...
  9. msmt

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Merhaba arkadaşlar, pazara bende ailecek gelmeyi planlıyorum inşallah son anda birşey çıkmaz. h
  10. msmt

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Hamdi Bey, başınız sağolsun, Allah mevtaya rahmet eylesin, kalanlara sabır versin.
  11. msmt

Ankara - Ayaş Ilıca; Off Road - Kuzu Kavurma ve Domates Keşif Gezisi ( 25 Eylül 2011)

Ynt: Ankara - Ayaş Ilıca; Off Road - Kuzu Kavurma ve Domates Keşif Gezisi ( 25 Eylül 2011) Bu görüntüden sonra bizim arabaları benzin döküp yakmamız lazım ;D ;D ;D
  12. msmt

Gezenbilir Ankara; Işık Dağı - Karagöl Kamp Etkinliği Duyurusu (22-23-24 Nisan 2011)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Işık Dağı - Karagöl Kamp Etkinliği Duyurusu (22-23-24 Nisan 2011) Zerrin Hanım, Karagölde kamp yapmak güzel oluyor. 2 senedir yaz kamplarını kaçırmıyoruz. Nisanda kamp bizim için erken, çadırımız uygun değil, temmuz ağustos gibi tekrar düzenleyecek misiniz?
  13. msmt

Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):)

Ynt: Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):) Kusura bakmayın ilanı detaylı vermedim ve bu ürünün bu kadar tutacağını hatta ilandan sonra 2 adet satılacağını hiç tahmin etmedim. Cihazın Özellikleri: 1) Projektör, kendi etrafında 370 derece dönebilen özelliğe sahiptir. 2)...
  14. msmt

Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):)

Ynt: Tepe Lambası-Kablosuz Uzaktan Kumandalı (Eğlenceli Ürün):) Neyi takip ediyoruz, >:( >:( >:( Sayın satıcı, cihazınızı beğendim, ilgileniyorum; Sattığınız cihazla ilgili aşağıdaki sorulara cevap verirmisiniz. Eminim herkes daha mutlu olacaktır. Sizede faydası olur, insanlar en azından...
  15. msmt

Ankara Grubu Off-Road Etkinliği Duyurusu (16 Ocak 2011)

Ynt: Ankara Grubu Off-Road Etkinliği Duyurusu (16 Ocak 2011) Ankarada yeni arkadaşları görmek ne güzel, Farklı bir planım var şimdilik, planımda bir değişiklik olur ise sizlere katılmayı isterim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR