mk148a kullanıcısının son içeriği

1. mk148a

Merkezi Kilit Açıldığında Dörtlüler Yanmıyor

Kapı açıktır hocam veya sensörler arizalidir
  2. mk148a

Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında

Ynt: Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında Merhaba arkadaşlar, o geziye aylar önce çıktım. Tabiki tek değil bir arkadaşımla beraber gittim gayet hoş yerler.
  3. mk148a

Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Hocam istanbulda nerde oturuyorsunuz?
  4. mk148a

Göktürk Göletleri Yürüyüşüm

Ynt: Göktürk Göletleri Yürüyüşüm Öncelikle yorumun için teşekkür ederim:), isimler sıkıntıydı dediğiniz gibi, oranın insanları farklı söylemişti göletlerin isimlerini. Burayı gezen birini daha gezenbilir.com'da görmek güzel bir duygu, şuan şehir dışındayım fakat dönünce yine o civarlara...
  5. mk148a

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Ben okçuluğa kendim başladım, maddi durumum iyi olmadığı için kursa gitmedim. Türkçe ve özelliklede yabancı kaynaklardan videolar izlyerek ve makaleler okuyarak birşeyler öğrendim. Özellikle duruş şekli çok önemli, birde fiziksel antremandan daha önemli...
  6. mk148a

Ynt: Göktürk Göletleri Yürüyüşüm ayı izi olsaydı bulurduk, ama sanırım ayı izine bu forumda rastladım, paylaşıma teşekkür etmeyi bilmeyen bir sürü ayı izi var
  7. mk148a

İstanbul'da Hafta Sonları Doğa Yürüyüşleri

Ynt: İstanbul'da Hafta Sonları Doğa Yürüyüşleri dostum dediğim gibi bizim rota değişti, asıl planım şamlardan kamp yaparak ilerlemekti ama malesef olmadı. Onun dışında göktürk göleti hariç diğer göletlere bakabilirsin, şamlarda sultanlar yolu diye bir güzergah varmış forumdan bir abimiz oraya...
  8. mk148a

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Aynen onu bende uzun zamandır takip ediyorum deneyeceğim mutlaka, birde boyayarak görünüşünü çok şık hale getiriyor. 50lbs'lik germe gücünden bahsediyor ki bu iyi bir longbow'un gücüne denk.
  9. mk148a

Ynt: Göktürk Göletleri Yürüyüşüm Neden? Sana değilde o siteyi oraya koyanlara vermek lazım asıl, ormanın içinde hatta mesire alanı diye geçen yerde özel mülk yapmış adamlar, tam bi rezaletti.
  10. mk148a

İstanbul'da Hafta Sonları Doğa Yürüyüşleri

Ynt: İstanbul'da Hafta Sonları Doğa Yürüyüşleri İstanbul gibi insanların haftanın 6 günü tüm gün çalışıp günün stresi ve yorgunluğunu atamayıp pazar günleride avmlerde ve kafelerde soluklanmaya çalıştığı bir şehirden fazla etkinlik beklememek gerek. En güzeli çantanızı hazırlayın google mapsi...
  11. mk148a

Göktürk Göleti ve Belgrad Ormanı Yürüyüşümün Sonuçları Arkadaşlar bu rotayı uygulamam mümkün olmadı daha doğrusu kamp olayına benle gelecek arkadaş sıcak bakmadı o gün müsait değildi sanırım. Ama yeni güzergah belirledik mecidiyeköyden 48 numaraya göktürk hattına binip göktürk caddesinde indik...
  12. mk148a

Hadımköy Şamlar - Belgrad Ormanı Güzergahı Hakkında

Arkadaşlar İstanbul Sarıyer Belgrad Ormanlarına bir doğa yürüyüşü planlıyorum, hadımköyün şamlar köyünden başlayıp ormanlık alandan 32km kuzeydoğu yönünde ilerleyeceğim. Eğer ormanlık alanda yürümemi yavaşlatacak durum olursa yada güzel bir yer bulursam kampta yapabilrim düz mantık olarak insan...
  13. mk148a

Acı Çekiyorum Çünkü Maddi Durumum İyi Değil.

Ynt: Acı Çekiyorum Çünkü Maddi Durumum İyi Değil. Arkadaşım k.bakma ama herkez haline şükretmeli. Bende zor zamanlar geçiriyorum öğrenciyim babam para göndermediğinde param suyunu çektiğinde yemek bulamadığımda ormana gider ordan beslenirdim. Kredi kartı borçlarımın asgarisini ödemek için...
  14. mk148a

samsun da cadır kamp yerleri?

Ynt: Samsun Da Cadır Kamp Yerleri? Dostum kimse cevaplamamış, konuyu hortlatıyorum çünkü benim gibi arama yapıp bu konuyu bulan boş dönmesin. Ben samsunda okuyorum öğrenciyim,genelde ormanlık alanlarda taklırım, kamp alanları var ama tavsiye etmem özgür olmak için doğanın tam ortasında kamp...
  15. mk148a

Ynt: Okçuluk Meraklısı Arkadaşlar Buraya Arkadaşlar ben okçuluğa yaklaşık 6 aydır başladım. Başlangıç olarak Geologic initech 2 28lbs'lik long bow aldım. Ok olarak 84cmlik karbon ok ve henüz yeni kırdığım 70cmlik aluminyum ok kullanıyorum. Gerek güvenlik, gerekte meraklı gözlerden uzak olmak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri